Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
68 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pomozte opuštěným a týraným psům z celé ČR

Vydáno dne 18. 01. 2013 (1172 přečtení)

Zapakatel.cz, jeden z největších českých slevových serverů, přišel s charitativní akcí. Pomoc opuštěným a týraným psům z celé ČR prostřednictvím sbírky Nadačního fondu PES V NOUZI umožňuje zakoupením voucherů za 20, 50, 100 nebo 500 Kč přispět na krmivo, operace, veterinární péči, rekonstrukci útulků, vyhledávání adoptivních rodin či prosazování legislativních změn.

Reklama


V České republice ročně v kotcích v útulcích končí na tři tisícovky psů. Kdokoliv může pomoci upuštěným či týraným psům prostřednictvím Zapakatel.cz a sbírky Nadačního fondu PES V NOUZI. Zaplacená částka, 20, 50, 100 nebo 500 Kč, jde kompletně na pomoc psům. Právě prostřednictvím Zapakatel.cz je tak možné přispět k zlepšení jejich života i nalezení nových rodin.

Nadační fond PES V NOUZI se potýká i s tím, že se za poslední rok, vlivem zhoršující se finanční situace mnoha rodin, množí případy odložených psů. Ti končí uvázaní v lese, u silnice či v lepším případě někde v útulku. Útulky jsou ale již tak prakticky plné, často se potýkají s existenčními problémy, či jsou rušeny. Chybí jim i kvalitní krmivo, nejsou peníze na veterinární ošetření a řešení zdravotních problémů pejsků. Řada psů v útulcích tráví několik let, než se pro ně podaří najít nové rodiny. Někteří psi se v útulcích ocitnou na celý zbytek života.

 

Příběh toho co pomoc opravdu potřebuje

Šmudla je pětiletý oříšek nalezený sražený autem v poli mezi Chodským Újezdem a Žďárem v okrese Tachov. Má trvale poškozené levé oko, neslyší na levé ucho a dělá mu problém i chůze. Čeká ho dlouhá a finančně náročná léčba. Doposud činily veterinární výdaje 3 079,- Kč.

Prozatím se nachází v péči záchranné stanice v Tachově, ale potřeboval by se co nejdříve dostat do nové rodiny, zejména takové kde jsou starší lidé a měli by ho doma v domečku. Po ostatních stránkách je Šmudla v pořádku, jí, je čistotný a mazlivý.

Konkrétní informace o tomto i dalších případech poskytne Nadační fond PES V NOUZI, podrobnosti a informace o dalším vývoji můžete získat i na této speciální stránce.

 

Pomoci je snadné

Peníze získané prostřednictvím Zapakatel.cz poslouží k zajištění základního krmiva a potřeb, veterinární péči, operace a veterinární ošetření, rekonstrukce a zateplení útulků, vyhledávání adoptivních rodin, inzerci, podporu psí adopce, osvětovou činnost, podporu projektů a prosazování legislativních změn ve věci zvýšení ochrany práv zvířat před týráním.

Vedle zakoupení voucheru na www.zapakatel.cz je možné přispět i hmotnou pomoci – krmivem, chovatelskými potřebami, koupí hrníčků s logem či koupí dalších dárků. Zájemci se mohou stát i pravidelnými dárci fondu. Podrobnosti k dalším formám pomoci je možné zjistit na stránkách fondu: www.pesvnouzi.cz

Pomoci psům můžete okamžitě na www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-8010--pomozte-opustenym-a-tyranym-psum-z-cele-cr-sbirka

 

O Nadačním fondu PES V NOUZI

Nadační fond PES V NOUZI - www.pesvnouzi.cz - vznikl v roce 2009 a jeho hlavním posláním je aktivní pomoc psům bez domova z celé ČR, opuštěným a týraným. Pomáhá psím útulkům, azylům, záchranným sdružením a depozitům v ČR. Zaměřuje se především na zajištění veterinární a materiální pomoci, a také na aktivní hledání nových domovů pro opuštění či týrané pejsky.

 

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září 2011 bylo otevřeno druhé zákaznické centrum v Brně.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zapagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz)

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1135  (1135 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
898  (898 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1013  (1013 hl.)
Neřeším to
992  (992 hl.)

Celkem hlasovalo: 5478


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie