Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
55 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

VELKÁ VÁNOČNÍ HRA HafBezObav

Vydáno dne 24. 12. 2012 (3967 přečtení)

Vyhodnocení Velké vánoční hry HafBezObav...

Reklama


Všem účastníkům Velké vánoční hry HafBezObav gratulujeme k prokousání se až do konce. Věříme, že vás hra bavila a že příště se jí opět se stejnou chutí zúčastníte.

Na prvních oceňovaných místech se umístili:

1 barceo  1300 
2 papadeloco  1300 
3 Nie  1300 
4 Terkule  1300 
5 Lenka Capandová  1300 
6 Ája a Argo  1270 
7 CuLa  1240 
8 l.hunatova  1240 
9 Lilian  1240 
10 DanielaH  1240 
11 locomaja  1210 
12 L.Simonova  1210 
13 younglady  1180 
14 Sarty  1180 
15 lenkarambo  1180 

Všem výhercům gratulujeme. Ohledně předání výhry je budeme kontaktovat po novém roce. Tak šťastné a veselé Vánoce!

------------------------------------------------------------------------------------

Pojďte si zpříjemnit podzimní sychravé dny a zapojte se také do velké vánoční hry s HafBezObav. Každý si přijde na své, neboť budete luštit různé hádanky, šifry, kvízy atd. .....

Registrujte se do soutěže od 15. do 23. listopadu 2012, po tomto termínu již nebude možné se do hry přihlásit. Registrační poplatek činí 50 Kč.

Hra bude probíhat formou jednotlivých kol. V každém herním kole vyluštíte jedno slovo. Po čtyřech kolech v případě, že vyluštíte všechny úkoly, budete mít čtyři slova, která budou klíčem k jednomu heslu – názvu jedné psí rasy.

Každé herní kolo bude trvat přesně týden. Věříme, že jste bystří a týden je pro vás postačující doba. Vždy o půlnoci na konci každého herního kola (nebo týdne, chcete-li) se dané kolo uzamkne a vy již nebudete mít možnost se k němu vrátit. Ať už odpovíte správně, špatně, nebo neodpovíte vůbec, na začátku nového týdne se vám vždy odemkne nové herní kolo, a tedy nový úkol. Je na každém si ohlídat dle termínů otevření nového herního kola a tedy i zpřístupnění nového úkolu.

 

Propozice:
Přihlašování a pravidla hry zde: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/online_akce/detail/1
Startovné: 50 Kč/osobu buď kredity přes přihlašovací systém nebo na účet 43-3804860237/0100, variabilní symbol dle registrace (přihlášení je platné v den připsání peněz na účet)
Počet účastníků: neomezený
Uzávěrka přihlášek: 23. listopadu 2012, startovné je nutné uhradit do: 26. listopadu 2012!

 

Podmínky přihlašování:

  • uhrazení startovného na výše uvedený účet nejpozději do 26. listopadu 2012 (po tomto termínu budou nezaplacené registrace zrušeny)
  • v případě odhlášení činí storno poplatek 100% ze startovného
  • přihlášením na akci souhlasíte s podmínkami a propozicemi akce

 

Harmonogram:

  • Registrace: 15.11. – 23.11. (po tomto termínu již nebude možné se do hry přihlásit)
  • 1. herní kolo: 21.11. – 27.11.
  • 2. herní kolo: 28.11. – 4.12.
  • 3. herní kolo: 5.12. – 11.12.
  • 4. herní kolo: 12.12 – 18.12.
  • Finále: 12.12. – 23.12.

 

 

Ceny pro výherce

 

1. místo:
12kg Brit Care Adult all breed, Let´s Bite Multipack, Brit Softies vitality, dárkový balíček Frontline Combo, 300g balíček psích sušenek od pekárny Dogbroty, kniha z edice ručních prací od nakladatelství Metafora, zápisníček od nakladatelství Fragment, knihy Tahání na vodítku a Pachové práce od nakladatelství Plot, balíček s pamlsky pro psy Pedigree a Frolic (Pedigree DentaStix Multipack, Frolic Chewy Bones, Frolic Funny Twists, Frolic Walky Bites)

 

2. – 3. místo
12kg Brit Care
Adult all breed, Let´s Bite Multipack, dárkový balíček Frontline Combo, 100g balíček psích sušenek od pekárny Dogbroty, kniha z edice ručních prací od nakladatelství Metafora, zápisníček od nakladatelství Fragment, kniha Pachové práce od nakladatelství Plot, balíček s pamlsky pro psy Pedigree a Frolic (Pedigree DentaStix Multipack, Frolic Chewy Bones, Frolic Funny Twists, Frolic Walky Bites)

 

4. – 6. místo
3kg Brit Care
Adult all breed, Let´s Bite Multipack, dárkový balíček Frontline Combo, 100g balíček psích sušenek od pekárny Dogbroty, kniha z edice ručních prací od nakladatelství Metafora, kniha Tahání na vodítku od nakladatelství Plot, balíček s pamlsky pro psy Pedigree a Frolic (Pedigree DentaStix Multipack, Frolic Chewy Bones, Frolic Funny Twists, Frolic Walky Bites)

 

7. – 8. místo
3kg Brit Care
Adult all breed, Let´s Bite Multipack, dárkový balíček Frontline Combo, 100g balíček psích sušenek od pekárny Dogbroty, kniha z edice ručních prací od nakladatelství Metafora, kniha Život byl pes od nakladatelství Fragment, balíček s pamlsky pro psy Pedigree a Frolic (Pedigree DentaStix Multipack, Frolic Chewy Bones, Frolic Funny Twists, Frolic Walky Bites)

 

9. – 10. místo
3kg Brit Care
Adult all breed, Brit Softies Vitality, dárkový balíček Frontline Combo, 100g balíček psích sušenek od pekárny Dogbroty, kniha z edice ručních prací od nakladatelství Metafora, kniha Život byl pes od nakladatelství Fragment, balíček s pamlsky pro psy Pedigree a Frolic (Pedigree DentaStix Multipack, Frolic Chewy Bones, Frolic Funny Twists, Frolic Walky Bites)

 

11. – 15. místo
Brit Softies
Vitality, dárkový balíček Frontline Combo, kniha z edice ručních prací a kniha Úžasní psi od nakladatelství Metafora, balíček s pamlsky pro psy Pedigree a Frolic (Pedigree DentaStix Multipack, Frolic Chewy Bones, Frolic Funny Twists, Frolic Walky Bites)

 

 

Partneři Velké vánoční hry

 

Vafo Praha, s.r.o.
Společnost Vafo Praha, s.r.o. vyrábí superpremiové krmivo značky Brit Care z výhradně z hypoalergenních surovin - jehněčí s rýží & losos s brambory, které jsou obohaceny o funkční komponenty, které posilují imunitu a mají blahodárný vliv na zdraví zvířete. S lososovým olejem - zdroj omega-3 mastných kyselin podporuje mentální schopnosti, učenlivost, lesklou srst, zdraví srdce a cévního aparátu. Krmivo Brit Care neobsahuje soju, hovězí, vepřové maso, pšenici, kukuřici ani geneticky modifikované organismy a jiné škodlivé látky.
Dalšími produkty jsou Brit Softies - superprémiová řada lahodných funkčních pamlsků pro psy, pochoutka s vysokým obsahem L-karnitinu a přírodních antioxidantů, která pomáhá regulovat váhu a celkově přispívá ke správné vitalitě vašeho psího miláčka.
A v neposlední řadě oblíbený produkt Brit Let's Bite - 100% přírodní masová pochoutka pro psy.
www.krmivo-brit.cz


Pedigree / Frolic
Pedigree DentaStix - chutná a zdravá odměna pro psí mazlíčky. Žvýkání dentálního pamlsku Pedigree DentaStix, který je k dostání ve třech velikostech podle hmotnosti psa, může odstranit až 80 % zubního plaku, a díky tomu zároveň účinně předcházet tvorbě zubního kamene.
  Chewy Bones - žvýkací kosti s hovězím masem a přírodním vzhledem stimulují přirozené chování psa, dokáží ho na dlouhou dobu zaměstnat, odmění ho při tréninku. Skvěle chutnají a skvěle se žvýkají. Přesně to pravé, s čím se poprat za pohovkou.
Funny Twists - lahodné závitky s příchutí hovězího masa a sýra mají přírodní vzhled s nepravidelnou strukturou. Dají se rozplétat, oddělovat, ulamovat na malé kousky a dá se s nimi užít spousta legrace. Výborná odměna při běžných hrách nebo po zaslouženém výkonu.
Walky Bites - chutné masové kousky s originální konzistencí, kterou psi rádi žvýkají, a se zajímavou texturou, kterou si zaručeně oblíbí. Jejich šťavnatá masová chuť bude lákavou prémií za dokonalý aport. Ideální do kapsy pro odměnu na procházce.

www.pedigree.cz     www.frolic.cz


Nakladatelství Plot
Anne Lill Kvam: Pachové práce aneb Království vůní
Využijte přirozených instiktů vašeho psa... Tato fascinující kniha je plná zábavných aktivit a her, které můžete se svým psem společně trénovat. Pachové práce jsou pro vašeho psa tím nejpříjemnějším a nejpřirozenějším způsobem, jak může trávit svůj čas.

Turid Rugaas: Tahání na vodítku
Někdy musím lidi obdivovat. Před pár lety v zimě jsem měla žákyni se psem, kteří ke mně přišli dost neobvyklým způsobem. Plnou rychlostí se z kopce řítila majitelka, seděla při tom na zemi s nohama nataženýma před sebe a držela v ruce vodítko velmi šťastného bernského salašnického psa. S úsměvem od ucha k uchu, s plácáním uší a sršící chutí do života cválal velmi rychle ke mně. Majitelka nebyla tak nadšená a velmi se jí ulevilo, když pes zastavil. Absolutně neměla šanci zůstat stát na nohách na zamrzlé cestě a proto dorazila tímto velkolepým způsobem. Ráda pomáhám takovýmto skvělým lidem a jejich psům, aby dokázali zvládnout jakoukoliv situaci, se kterou se setkají. To je důvod proč miluji tuto metodu, kterou jsem se rozhodla využívat při venčení psů na volném vodítku. Jeto výborný způsob jak pomoci lidem v klidu zvládnout situaci.
www.plotknihy.cz


Nakladatelství Metafora
Cendrine Armani: Pohádkoví mazlíčci - 40 originálních předloh pro plstění z vlny
Technika plstění neboli filcování je jednoduchá – užijete si u ní však spousty zábavy a radosti. Všechno, co potřebujete, je malá deska z polystyrenu či molitanu jako pracovní podložka, několik filcovacích jehel k plstění a pohádková vlna v nejrůznějších odstínech. A pak samozřejmě chuť do práce a lásku k malým vlněným tvorečkům všeho druhu. Najdete jich tu víc než dost na to, abyste si mohli pořídit početný zvěřinec. Na 250 fotografiích pracovních technik vám autorka přesně a názorně předvede, jak si podle 40 vzorů v této knize máte počínat. Heboučká zvířátka si můžete vyrobit třeba jako přívěšek ke klíčům, na zip u bundy nebo k tašce, můžete je darovat velkým na ozdobu i malým na hraní.

Patricia Loy-Rappeneau: Scoubidou, základy pletení z bužírky
Pojďme si hrát a vytvářet z tak obyčejného materiálu, jako je bužírka, neobyčejné věci. 55 originálních vzorů. V téhle knížce na vás čeká přes padesát původních návrhů scoubidou – najdete tu veselá zvířátka, figurky i šperky a ozdoby. A samozřejmě nesmějí chybět přesné návody na jejich výrobu. Naučíte se nejrůznějším technikám, takže vám žádné splétání nebude dělat potíže, ať bude čtvercové, oblé, obdélníkové nebo jiné, zhotovené ze dvou, ale třeba i z deseti bužírek. Každý model je provázen přehlednými a názornými nákresy, podle kterých budete krok za krokem postupovat. Jakmile si osvojíte jednoduché základy, můžete se rovnou pustit do tvorby podle své vlastní fantazie.

Cendrine Armani : Smršťovačky
Veselé drobnosti ze smršťovací fólie… Upečte si překrásné barevné ozdůbky v troubě! Nic jednoduššího jste ještě neviděli! Další kniha z rukodělné řady Tvůrčí nápady pro volný čas. Veselá, kouzelná, zmenšovací… ať už nazveme tuhle plastovou fólii jakkoli, je jisté, že snadněji než touto zábavnou a jednoduchou metodou žádné ozdoby pro radost nevyrobíme. Stačí průhledná smršťovací fólie, pastelky, nůžky a obyčejná trouba na pečení a s naší knihou rázem máte spoustu originálních dárečků. Můžete lehce tvořit úchvatné módní doplňky, ozdoby či dekorativní předměty. Vše snadno zhotovíte díky přesnému popisu práce a barevným vzorům ve skutečných velikostech.

Ryan O´Meara: Úžasní psi - fakta a zajímavosti
Obrázkový průvodce světem nejlepších přátel člověka… Psi provázejí člověka už od pradávna. A čím víc se vzdalujeme přírodě, tím jejich obliba roste. Mnozí z nás už si život bez svého štěkajícího kamaráda vůbec neumějí představit. A právě proto je chceme co nejlépe poznat, dozvědět se o nich co nejvíce. Tahle knížka vám v tom pomůže, protože až otočíte poslední stránku, zbude jen velmi málo toho, co byste o psech ještě nevěděli. Rozhodně se ale nemusíte bát nudného poučování. Autor vás naopak provede veselou, rychlou, barvitou mozaikou, ve které však samozřejmě nechybějí ani témata zcela vážná, jako jsou psí onemocnění nebo rady ohledně výcviku. Mezitím si odpočinete u lidových rčení, ve kterých se nám psi zabydleli, nahlédnete do starých časů, kdy bylo všechno úplně jinak, a podíváte se třeba, jak vypadá vítěz soutěže o nejškaredějšího psa. Takže ať už máte doma šampiona či voříška, nebo se na jeho koupi teprve chystáte, nalistujte první stranu a buďte si jistí, že s touhle knížkou, která rozhodně není pod psa, si užijete spoustu psiny.

Claude Schmill-Van der Berghe: Veselé kolíčky - drobnosti, které potěší
Myslíte si, že kolíčky jsou jen na prádlo? Ale kdepak! Necháte-li se vést návody v téhle knize, ožijí vám pod rukama a změní se v rovných 50 roztomilých drobností. Není na tom nic těžkého. Pracovní postupy provázené názornými nákresy a barevnými fotografiemi jsou jednoduché a srozumitelné. Stačí to vyzkoušet a brzy můžete své výtvory použít při nespočtu příležitostí. Při oslavách oceníte ozdoby na skleničky, váš domov zkrášlí nástěnka na fotografie, o svátcích oceníte vánoční a velikonoční dekorace… Zkrátka tu na vás čeká spousta dosud nikde neviděných nápadů na dárky pro malé i velké a pro dny všední i sváteční.

Isabelle Kassap-Scellierová: Zvířátka z korálků
Vyrobte si svou vlastní zoologickou zahradu pro okrasu i pro radost… Nádherná, všemi barvami zářící trojrozměrná zvířátka vás nejen potěší, ale také udiví. Jsou totiž úplně jako živá. Na stránkách téhle roztomilé „ZOO“ najdete 46 originálních předloh, podle nichž můžete díky podrobnému popisu, přesným schématům a množství barevných fotografií snadno postupovat. Svoje výtvory můžete nosit pro okrasu na zipu, jako přívěšek na mobilu nebo na klíčích, ale také jako nápaditou bižuterii. Kromě toho mohou sloužit jednoduše jako dekorativní předměty a dárečky, které udělají radost nejen svým tvůrcům, ale i obdarovaným.
www.metafora.cz


Nakladatelství Fragment
Helena Rytířová: Život byl pes
Tak tady jsem! Já, pes Život! Mysleli jste snad, že to nezvládnu? To bych se nesměl jmenovat Život. Dokázal jsem spoustu věcí... Najít cestu zpátky k paničce, a když jsem se ztratil, dokonce jsem potkal i psí lásku. Také jsem paničku rozesmál vždy, když byla smutná. Cestu do její postele znám dokonale. Ale hlavně doufám, že jsem jí svou přítomností zvládl také obohatit život.

Zápisníček – štěňátka
www.fragment.cz


 psí pekárna DOgBROTY
Domácí pekárna pro čtyřnohé mazlíčky, ve které pečou zdravé, chutné a voňavé pamlsky pro pejsky a kočičky. Veškeré pečivo je ručně vyráběno z kvalitních surovin, které se používají také k výrobě potravin pro dvounožce. Produkty neobsahují koření, sůl, ani cukr, jsou bez chemických barviv a konzervantů.
www.dogbroty.cz


Mevet
Dárkový balíček Frontline Combo. 
FRONTLINE® je celosvětově nejpoužívanější antiparazitální přípravek na ochranu proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky. 

Zajišťuje optimální ochranu díky své mimořádné a dlouhodobé účinnosti, rychlosti účinku, odolnosti proti vodě, bezpečnosti i variabilitě použití.

 

 

Hodně štěstí ve hře přeje Tereza (s Bounty & Twixie) 

Pro případné doplňující informace kontaktujte:
Tereza Šafránková, email: tereza@hafbezobav.cz

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1444  (1444 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1140  (1140 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
907  (907 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1016  (1016 hl.)
Neřeším to
1002  (1002 hl.)

Celkem hlasovalo: 5509


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie