Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
62 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Ochrana malých psů ve velkém světě

Vydáno dne 05. 11. 2012 (1135 přečtení)

Máte doma pejska malého nebo trpasličího plemene? A víte, že kromě řádné veterinární péče je nutné myslet i na jeho správnou výživu? Naštěstí existuje výživa, která je vytvořená speciálně pro jeho potřeby. .....

Reklama


 

 

Ano, psi malých a trpasličích plemen by měli speciální dostávat krmivo, které je vytvořené speciálně k vyplnění jejich potřeb, a které zohledňuje velikost jejich tlamiček. A jak by tedy mělo takové krmivo vypadat a co všechno musíme ohlídat?
Pro zdravou kůži a zářivou srst Vašeho mazlíčka by krmivo mělo obsahovat přídavek omega-3 a omega-6 mastných kyselin.

 

Dále je nutné pečovat o zdraví srdce. Je nutné hlídat hladiny některých živin v krmivu. Patří mezi ně sodík, který by neměl být v nadměrném množství, taurin, který se do krmiv přidává právě pro podporu funkce srdečního svalu a L-karnitin, který zvyšuje odolnost srdce a podporuje metabolizmus tuků.

 

Zdravé klouby a mobilita lze také ovlivnit výživou, kterou svému psovi podáváte. Mobilitu může pozitivně ovlivnit přídavek omega-3 mastných kyselin, které pomáhají předcházet případným zánětům, chondroprotektiva a L-karnitin, který kromě výše zmiňovaného dokáže navíc zachovat i podíl svalové tkáně zvířete.

 

V krmivu pro malá a trpasličí plemena psů nesmíme zapomínat na přídavek antioxidantů, které podporují správnou funkci imunitního systému a neutralizují volné radikály, které by se mohly podílet na rozvoji chorobných změn.

 

A samozřejmě by krmivo pro Vašeho malého kamaráda mělo být co nejvíce šetrné a stravitelné tak, abychom nezatěžovali zažívací systém zvířete.

Ale kde vzít krmivo, které mi toto všechno nabídne? Firma Hill´sTM přichází na trh s produkty Hill´sTM Science PlanTM Small&Miniature, které přesně vyplní potřeby Vašeho malého psa a nabízí všech pět výhod, které je dobré Vašemu mazlíčkovi dopřát. A navíc je velikost granulí přizpůsobená tak, aby přesně padly do malé tlamičky Vašeho mazlíčka! Teď už zbývá pouze vybrat ten správný produkt podle věku Vašeho pejska a můžete si být jistí, že mu dáváte jen to nejlepší!

 

 

 

 

Pro více informací navštivte www.avet.cz

MVDr. Sylva Havelková
Odborný poradce A-VET s.r.o
veterinar@avet.cz

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie