Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
11 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Představení Darlings.cz - eshopu chovatelských potřeb

Vydáno dne 27. 07. 2012 (977 přečtení)

Pro toho, na kom nám záleží, chceme to nejlepší. Ne jinak je to u majitelů zvířecích mazlíčků.

Reklama


 

 

Chov zvířat není snadnou ani levnou činností. To určitě potvrdí každý majitel nějakého toho zvířecího mazlíčka. Nakupování v kamenných obchodech se zvířecím sortimentem není vždy nejpohodlnější a časové nejideálnější. Při hledání něčeho speciálnějšího se člověku ne vždy zadaří. V místě bydliště určitě nemá každý velkou prodejnu s chovatelskými potřebami, kde mají snad všechno. Záchranu skýtá internet. Přestože většina kupujících dává přednost tuzemským elektronickým obchodům, je samozřejmě možné nakupovat i v těch zahraničních, pokud to umožňují.

 

Vraťme se ale na český trh, na něm operuje velký počet malých i velkých prodejců zvířecích potřeb. Odlišují se v šířce sortimentu, poskytovaných doprovodných službách a cenách. Podívejme se například na elektronický obchod darlings.cz. Darlings.cz je mladý progresivní obchod s bohatým sortimentem. Díky jednoduchému, přehlednému a pěknému designu se v něm dobře nakupuje. Nehrozí, že byste frustrovaně odešli, protože byste se na stránce ztratili.
Na své si v tomto e-shopu přijdou chovatelé psů, koček, hlodavců, ryb, plazů, ptáků a fretek. Například majitelé psů zde mohou zakoupit kvalitní krmivo, pamlsky a doplňky stravy, misky, obojky, vodítka, pelechy, oblečky, postroje, náhubky, ohlávky, hračky, kosmetiku, hygienu, dávkovače a kontejnery na krmivo, výstražné tabulky, psí prostírání, potřeby pro štěňata a pomůcky pro výchovu a výcvik psů. Chovatelé koček zde pořídí kočičí škrabadla, pelíšky, přepravky, hračky, kosmetiku, odpočívadla, WC, misky, obojky, vodítka, postroje, léky a vitamíny, hygienu, dávkovače krmiv, prostírání, oblečky, tunely, pamlsky, průchozí dvířka, ochranné sítě, mříže do oken, potřeby pro koťata a přívěsky na obojky.

 

Bylo by zbytečné vyjmenovávat všechny kategorie produktů, které v tomto elektronického obchodu naleznete. Nejlepší bude, když tento obchod navštívíte sami a přesvědčíte se na vlastní oči.

 

 

 

 


 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 5.11.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
637  (637 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
386  (386 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
364  (364 hl.)
Odčervuji nepravidelně
353  (353 hl.)
Neřeším to
344  (344 hl.)

Celkem hlasovalo: 2084


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie