Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
57 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Nadělte svému zvířeti bezstarostný pohyb

Vydáno dne 19. 12. 2011 (1271 přečtení)

Problémy s mobilitou se týkají jednoho z pěti psů ve věku od jednoho roku. Další alarmující skutečností je, že 44% dospělých psů, kteří mají problém s pohyblivostí, trpí také nadváhou

Reklama


 

 

K problémům s klouby výrazně přispívá dysplazie kyčelních kloubů nebo jiné vrozené malformace kloubů, obezita, působení příliš velkého tlaku na klouby, nadměrné zatěžování kloubů nebo nevhodná výživa rostoucích štěňat velkých plemen psů.

 

A jak poznáte, že má Váš pes kloubní onemocnění? Mezi první příznaky patří:

- Ztuhlost a obtížné vstávání po odpočinku

- Kulhání

- Nechuť ke cvičení a snížená ochota k procházkám a ke hře

- Oteklé klouby

- Hlasové projevy (kňučení, nevrlost) při dotyku a pohybu končetin

 

Má Vaše zvíře problémy s mobilitou? A co tedy s tím? Existuje řada možností. V první řadě je nutné vyřešit problém obezity nebo nadváhy. Dále je možné začít podávat léky na tišení zánětu kloubu. To s sebou nese riziko vzniku nežádoucích účinků. Samozřejmě by terapie takového pacienta měla být doplněna o chondroprotektiva a přiměřenou pohybovou aktivitu. Nebo můžete, po domluvě se svým veterinárním lékařem, začít podávat krmivo Hill´sTMPrescriptionDietTM j/dTMCanine.

 

Podávání tohoto krmiva s sebou nenese žádná rizika a pomůže Vašemu psovi již za 21 dní! Krmivo j/dTM je kompletní krmivo, které je vytvořeno na základě nejnovějších vědeckých poznatků na poli výživy společenských zvířat. Jedná se konkrétně o působení EPA (kyselina eikosapentaenová), která dokáže zastavit degradaci chrupavčité tkáně. Dále omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve správném poměru dokáží tišit zánětlivý proces v kloubu. Při podávání krmiva j/dTM můžete docílit snížení dávky protizánětlivých léků až o 25%! Samozřejmě v krmivu nechybí přídavek chondroprotektiv. Nedávno bylo krmivo j/dTM obohaceno a vyšší dávky glukosaminu a chondroitin sulfátu, takže v současnosti je jejich obsah srovnatelný s potravinovými doplňky s vysokým obsahem chondroprotektiv (dokonce je jejich obsah v j/dTM vyšší než v některých produktech na trhu).

 

Pro jedince, kteří mají problémy s hmotností existuje varianta j/dTMReducedCalorie se sníženým energetickým obsahem o 25% v porovnání s recepturou j/dTMCanine.

 

Při podávání tohoto krmiva si můžete být 100% jisti, že děláte maximum pro mobilitu svého zvířete - zastavíte degradaci chrupavky, utišíte zánět, dodáte mu výživu té nejvyšší kvality a vrátíte mu bezstarostný pohyb (v závislosti na konkrétním jedinci a jeho zdravotním stavu). A výsledky uvidíte již do měsíce!

 

 

Krmivo je k dostání u veterinárních lékařů.

 

 

MVDr. Sylva Havelková
veterinar@avet.cz
www.avet.cz

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1444  (1444 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1140  (1140 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
907  (907 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1016  (1016 hl.)
Neřeším to
1002  (1002 hl.)

Celkem hlasovalo: 5509


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie