Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
58 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Malý report z dogtrekku Českosaským Švýcarskem

Vydáno dne 24. 11. 2011 (1324 přečtení)

Neděle, po zamračené sobotě se konečně probouzíme do rána, které slibuje, že předpověď našich meteorologů se vyplní: nebude pršet. .....

Reklama


 

 

 

 

Rozednívá se, vidíme protrhané mraky, skládáme se do auta a vyrážíme směr Hřensko. Že by nám to nakonec opravdu vyšlo…? Na důkaz důvěry necháváme pláštěnky doma. Jakou chybu jsme udělali, se dovídáme ještě před dojezdem, kdy Terka píše, že v Mezné leje jako z konve. Kontroluji mobil, nikdo nevolá, že by nepřijel. 

Parkujeme před hotelem a pomalu začínáme poznávat účastníky dog treku. Přijeli opravdu všichni přihlášení. Mám velkou radost a po seznámení s trasou pouštím první nadšence na trasu. Postupně se vydávali do deštivých skal k Pravčické bráně všichni natěšení pejskové se svým doprovodem.

Na první etapě, která vedla z Mezní Louky na Pravčickou bránu, jsme nepotkali živáčka. Byli jsme skoro sami i na samotné vyhlídce u brány. Bylo mlhavo, pršelo, z okolní krajiny jsme moc neviděli. Chvilku jsme pobyli před restaurací Sokolí hnízdo, seznámili jsme všechny s pokračováním cesty a postupně jsme vykročili do Hřenska. Pospíchali jsme do tepla místní restaurace, v Sokolím hnízdě jsme s pejsky nebyli vítáni.

Jakmile jsme se vydali k soutěskám řeky Kamenice, přestalo pršet. Najednou, jakoby za odměnu, se počasí umoudřilo. Když jsme dorazili na lodičky, dokonce chvilkami občas vysvitlo sluníčko. Trochu nesměle nás občas šimralo na zmrzlých tvářích .

S foxíky a statečnými ridge backy jsme uzavírali skupinku. Jeli jsme poslední lodičkou v tomto roce, oba převozníci se moc divili, co jsme to jako za skupinku, že tolik pejsků snad ještě nikdy najednou nevezli . Dostalo se nám také pochvaly, že všichni pejsci byli moc hodní, zvládli nastupování a vystupování do lodiček a já osobně přidávám pochvalu jednak našim nejmenším štěněcím účastníkům a jednak i těm nejstarším, kteří bez remcání krásně tlapkali celou cestu. Vlastně – pochvalu největší si zaslouží všichni dospělí, co přijeli a i přes nepřízeň počasí si vše dokázali užít. Moc děkujeme a s radostí se pouštíme do plánování dalších výletů za poznáním!

 

 

Fotogalerie: ZDE

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
21.01.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 28.01.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.

07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
844  (844 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
603  (603 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
509  (509 hl.)
Odčervuji nepravidelně
530  (530 hl.)
Neřeším to
516  (516 hl.)

Celkem hlasovalo: 3002


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie