Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
54 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Inzerce psích kamarádů

Vydáno dne 11. 10. 2011 (916 přečtení)

Sháníte pejska, který oživí Vaši domácnost? Hledáte hlídače pro Váš dům, který zastraší každého zloděje? Nebo se Vám naopak narodila štěňátka a nevíte, co s nimi? Řešením je inzerce psů.

ReklamaInzerce psů je místo, kde si můžete vybrat svého nového čtvernohého miláčka. Nepřeberné množství psů a štěňat různých ras, povah a velikostí okouzlí každého. Záleží na Vašem vkusu i požadavcích. Sehnat můžete psa, jak s průkazem původu, tak i bez něj. Inzerce nabízejí velké množství psů, takže nehrozí, že byste si nevybrali. Hledání můžete navíc konkretizovat podle Vašich požadavků. Když tedy hledáte například jednu určitou rasu, vyhledávání Vám ji oddělí od ostatních. Pokud Vám až zas tolik nezáleží na rase, ale spíše se Vám nechce jet daleko, můžete specifikovat to odkud má pes pocházet. Dále si můžete zvolit, kolik byste byli ochotni za pejska zaplatit. Dostanete, tak pouze nabídky, které Vás opravdu zajímají, což Vám ušetří nemálo času. Výběr nepodceňujte. Pokud si totiž vyberete dobře, získáte výborného kamaráda. Někdo říká, že dokonce toho nejlepšího.

 

Nevybrali jste si z nabídky? Nezoufejte! Můžete totiž nového pejska poptávat. Ve svém inzerátu jednoduše specifikujete své požadavky na Vašeho nového kamaráda a pouze čekáte, až se Vám nějaký majitel ozve. Tento způsob je velice snadný a šetří Váš čas.

 

Řešíte opačný problém? Máte psa, ale z nějakých důvodů si ho nemůžete nechat. Chcete, aby se dostal do dobrých rukou? Inzerce zdarma je pro Vás to nejlepší řešení. Svého psa můžete nabídnout lidem, kteří ho naopak shánějí. Vyplněním inzerátu a připojením fotografie umožníte svému pejskovi najít nový domov, kde bude moci žít spokojený život. Tento způsob je velmi nenáročný na čas. Za zveřejnění inzerátu navíc nemusíte nic platit, takže krom času šetříte i Vaši peněženku.

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 5.11.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
649  (649 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
396  (396 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
370  (370 hl.)
Odčervuji nepravidelně
363  (363 hl.)
Neřeším to
348  (348 hl.)

Celkem hlasovalo: 2126


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie