Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
16 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Inzerce psích kamarádů

Vydáno dne 11. 10. 2011 (964 přečtení)

Sháníte pejska, který oživí Vaši domácnost? Hledáte hlídače pro Váš dům, který zastraší každého zloděje? Nebo se Vám naopak narodila štěňátka a nevíte, co s nimi? Řešením je inzerce psů.

ReklamaInzerce psů je místo, kde si můžete vybrat svého nového čtvernohého miláčka. Nepřeberné množství psů a štěňat různých ras, povah a velikostí okouzlí každého. Záleží na Vašem vkusu i požadavcích. Sehnat můžete psa, jak s průkazem původu, tak i bez něj. Inzerce nabízejí velké množství psů, takže nehrozí, že byste si nevybrali. Hledání můžete navíc konkretizovat podle Vašich požadavků. Když tedy hledáte například jednu určitou rasu, vyhledávání Vám ji oddělí od ostatních. Pokud Vám až zas tolik nezáleží na rase, ale spíše se Vám nechce jet daleko, můžete specifikovat to odkud má pes pocházet. Dále si můžete zvolit, kolik byste byli ochotni za pejska zaplatit. Dostanete, tak pouze nabídky, které Vás opravdu zajímají, což Vám ušetří nemálo času. Výběr nepodceňujte. Pokud si totiž vyberete dobře, získáte výborného kamaráda. Někdo říká, že dokonce toho nejlepšího.

 

Nevybrali jste si z nabídky? Nezoufejte! Můžete totiž nového pejska poptávat. Ve svém inzerátu jednoduše specifikujete své požadavky na Vašeho nového kamaráda a pouze čekáte, až se Vám nějaký majitel ozve. Tento způsob je velice snadný a šetří Váš čas.

 

Řešíte opačný problém? Máte psa, ale z nějakých důvodů si ho nemůžete nechat. Chcete, aby se dostal do dobrých rukou? Inzerce zdarma je pro Vás to nejlepší řešení. Svého psa můžete nabídnout lidem, kteří ho naopak shánějí. Vyplněním inzerátu a připojením fotografie umožníte svému pejskovi najít nový domov, kde bude moci žít spokojený život. Tento způsob je velmi nenáročný na čas. Za zveřejnění inzerátu navíc nemusíte nic platit, takže krom času šetříte i Vaši peněženku.

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie