Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
11 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Netradiční „Pedigree® Procházka“

Vydáno dne 08. 04. 2011 (2588 přečtení)

Vemte svého pejska na netradiční „Pedigree® Procházku“!

Reklama


 

I letos se v rámci Volkswagen Maratonského víkendu uskuteční nesoutěžní doporovodná akce Pedigree® Procházka se psy, která v loňském roce zažila svou premiéru a hned i nevídaný úspěch. Na tři sta psů si mohlo vychutnat netradiční venčení v doprovodu šesti set milovníků těchto domácích zvířat, kteří tak společně pochodovali 4,5 km dlouhou trasou v pražském parku Stromovka.

 

Druhý ročník bude zahájen 7. května u Výstaviště Praha v Holešovicích. Pochod bude odstartován v 16:00 hodin a přidat se může opravdu každý. Procházka je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Vedle pejsků, kterých je jen v Praze něco málo přes 86 tisíc, se mohou zúčastnit i milovníci těchto věrných zvířat, kteří zrovna žádného čtyřnohého kamaráda doma nemají. Důležitou součástí tohoto psího pochodu je totiž charitativní projekt, který pomáhá opuštěným psům v útulcích. Každý, kdo se pochodu účastní, tak i přispívá 1 kg psího krmiva. Nadace na ochranu zvířat minulý rok psům v útulcích rozdala přes neuvěřitelných 300 kg krmiva Pedigree®!

 

Účastníci Pedigree® Procházky se psy se vedle hřejivého pocitu z toho, že se přijemně prošli a udělali přitom dobrý skutek, mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Ten začíná již od 10:00 hodin dopoledne na venkovní ploše před vstupem do Marathon Sport Expo a opravdu má co nabídnout. Návštěvníci budou moci podpořit opuštěné psy nejen účastí na procházce, ale i zakoupením oficiálních výrobků Nadace na ochranu zvířat. Dále budou k vidění ukázky ze světa kynologie jako např. agility, což je sport, ve kterém psi pod vedením svých cvičitelů ukazují na skokových překážkách „psí“ akrobatické umění. Pozornost si jistě zaslouží i dechberoucí Dog Dancing, to je sport, kde pes pod vedením psovoda provádí cviky v rytmu hudby. Všichni zájemci budou mít také příležitost dozvědět se něco o psím výcviku a poslušnosti, o zdravé výživě a probíhat budou i ukázky výcviku slepeckých a záchranářských psů. Chybět nebude ani odměna pro čtyřnohé mazlíčky v podobě ochutnávky pochoutek z produktové řady Pedigree®. Účastníci Pedigree® Procházky se psy mohou v neposlední řadě počítat i s občerstvením, které je zajištěno podél celé trati a v cíli také pro všechny psy!

 

Sebe a svého psa mohou zájemci přihlásit na stránkách Prague International Marathon www.pim.cz, kde se také dozvědí více informací. Děti do 15 let a senioři mohou získat startovné za sníženou cenu a všichni si po registraci odnesou startovní tašku, oficiální tričko a v cíli se mohou těšit na speciální "pamětní psí známku", která čeká i na psího mazlíčka. Navíc mohou všichni účastníci využít slev do vybraných pražských muzeí a na historicky zajímavá místa. Samozřejmostí je také využívání MHD v den závodu zdarma, jelikož startovní čísla platí jako jízdenka.

 

Na závěr důležitá informace pro všechny, kteří by rádi přihlásili svého pejska. Před startem je nutné prokázat svého mazlíčka platným očkovacím průkazem, bez něhož vás veterinární dozor nemůže na start vpustit! Na startu je z bezpečnostních důvodů nutné nasadit psovi náhubek a vodítko, které mohou být po odstartování opět odebrány. V doprovodu psa musí být alespoň jedna osoba starší 15ti let.

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie