Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
74 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Netradiční „Pedigree® Procházka“

Vydáno dne 08. 04. 2011 (2513 přečtení)

Vemte svého pejska na netradiční „Pedigree® Procházku“!

Reklama


 

I letos se v rámci Volkswagen Maratonského víkendu uskuteční nesoutěžní doporovodná akce Pedigree® Procházka se psy, která v loňském roce zažila svou premiéru a hned i nevídaný úspěch. Na tři sta psů si mohlo vychutnat netradiční venčení v doprovodu šesti set milovníků těchto domácích zvířat, kteří tak společně pochodovali 4,5 km dlouhou trasou v pražském parku Stromovka.

 

Druhý ročník bude zahájen 7. května u Výstaviště Praha v Holešovicích. Pochod bude odstartován v 16:00 hodin a přidat se může opravdu každý. Procházka je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Vedle pejsků, kterých je jen v Praze něco málo přes 86 tisíc, se mohou zúčastnit i milovníci těchto věrných zvířat, kteří zrovna žádného čtyřnohého kamaráda doma nemají. Důležitou součástí tohoto psího pochodu je totiž charitativní projekt, který pomáhá opuštěným psům v útulcích. Každý, kdo se pochodu účastní, tak i přispívá 1 kg psího krmiva. Nadace na ochranu zvířat minulý rok psům v útulcích rozdala přes neuvěřitelných 300 kg krmiva Pedigree®!

 

Účastníci Pedigree® Procházky se psy se vedle hřejivého pocitu z toho, že se přijemně prošli a udělali přitom dobrý skutek, mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Ten začíná již od 10:00 hodin dopoledne na venkovní ploše před vstupem do Marathon Sport Expo a opravdu má co nabídnout. Návštěvníci budou moci podpořit opuštěné psy nejen účastí na procházce, ale i zakoupením oficiálních výrobků Nadace na ochranu zvířat. Dále budou k vidění ukázky ze světa kynologie jako např. agility, což je sport, ve kterém psi pod vedením svých cvičitelů ukazují na skokových překážkách „psí“ akrobatické umění. Pozornost si jistě zaslouží i dechberoucí Dog Dancing, to je sport, kde pes pod vedením psovoda provádí cviky v rytmu hudby. Všichni zájemci budou mít také příležitost dozvědět se něco o psím výcviku a poslušnosti, o zdravé výživě a probíhat budou i ukázky výcviku slepeckých a záchranářských psů. Chybět nebude ani odměna pro čtyřnohé mazlíčky v podobě ochutnávky pochoutek z produktové řady Pedigree®. Účastníci Pedigree® Procházky se psy mohou v neposlední řadě počítat i s občerstvením, které je zajištěno podél celé trati a v cíli také pro všechny psy!

 

Sebe a svého psa mohou zájemci přihlásit na stránkách Prague International Marathon www.pim.cz, kde se také dozvědí více informací. Děti do 15 let a senioři mohou získat startovné za sníženou cenu a všichni si po registraci odnesou startovní tašku, oficiální tričko a v cíli se mohou těšit na speciální "pamětní psí známku", která čeká i na psího mazlíčka. Navíc mohou všichni účastníci využít slev do vybraných pražských muzeí a na historicky zajímavá místa. Samozřejmostí je také využívání MHD v den závodu zdarma, jelikož startovní čísla platí jako jízdenka.

 

Na závěr důležitá informace pro všechny, kteří by rádi přihlásili svého pejska. Před startem je nutné prokázat svého mazlíčka platným očkovacím průkazem, bez něhož vás veterinární dozor nemůže na start vpustit! Na startu je z bezpečnostních důvodů nutné nasadit psovi náhubek a vodítko, které mohou být po odstartování opět odebrány. V doprovodu psa musí být alespoň jedna osoba starší 15ti let.

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 5.11.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
647  (647 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
396  (396 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
369  (369 hl.)
Odčervuji nepravidelně
362  (362 hl.)
Neřeším to
348  (348 hl.)

Celkem hlasovalo: 2122


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie