Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
65 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Letní tábor se psy ve Vrchlabí

Vydáno dne 14. 01. 2011 (7280 přečtení)

Nový rok teprve začal, ale už teď začíná doba plánování dovolených. Právě v době pošmurného mlhavého počasí a všudypřítomné břečky z tajícího sněhu si člověk skvěle spraví náladu plánováním dovolené. Už ta myšlenka slunečného počasí, představa dnů, kdy se můžeme dosytnosti procházet v lese, koupat se a vynahradit našim chlupáčům dny, kdy jsme na ně kvůli práci neměli tolik času, kolik bychom chtěli, ta nám vykouzlí úsměv na rtech.
Ten, kdo chce strávit dovolenou se svým psem a dalšími „blázny“ z rodu Homo kynologicus, jistě se poohlédne po možnostech strávit dovolenou na psím táboře. .....

Reklama


 

 

 

Už sedmý rok organizuji tábory, a tak už mám jasnou představu o tom, jak by mělo vypadat ideální místo pro aktivní rekreaci se psem. Letos se mi podařilo najít místo, které tímto ideálem víceméně je. Areál Harta Clubu ve Vrchlabí.

Někdo si pod pojmem tábor vybaví spaní pod stanem, jiný se toho spíš zděsí . Proto je zde možnost volby. Dobrodruzi budou stanovat a ostatní se ubytují v apartmánech se sociálním zařízením, kuchyní a obývacím pokojem. Ten, kdo si bude chtít vařit sám, má možnost, kdo ne, může si objednat něco z menu restaurace, která je v areálu, nebo vyrazit někam do Vrchlabí.

Prostor pro trénink je rozlehlá travnatá plocha a její součástí je jezírko k osvěžení psů. Hned za tréninkovým prostorem začíná les. Bude tedy kam chodit venčit, případně vyrazit i na delší procházky. Les pohlcuje horko a tím, že budeme de facto v horách, obvyklá letní horka budou, doufejme, snesitelná. Terény na stopy budeme mít doslova za humny.

Samozřejmě, že není možné psy prohánět celý den po placu. Když se budou chlupáči oddávat potřebnému odpočinku, pro jejich pánečky je v areálu k dispozici bowling, squash a tenis. Zdarma je možné využívat venkovní bazén. Pro večerní zábavu je zde venkovní i vnitřní posezení a bohatý nápojový lístek.

Ačkoliv se areál nachází u lesa, do centra města je to kousek. Není tedy problém vyrazit za zábavou kamkoliv do Vrchlabí. Zkrátka pohádka, už se těším na léto.

 

Letos jsem vypsala 8 turnusů v období od 18. 6. do 14. 8., tak aby si každý mohl vybrat svůj oblíbený sport. Náplní jednotlivých týdnů bude vždy jeden, maximálně dva sporty a výběr je rozmanitý: agility, obedience,dogdancing, pachové práce, poslušnost, treibball. V některých turnusech budou vypsány i zkoušky, v každém vás čeká závěrečný táborový závod a zábavné soutěže v průběhu celého týdne.

Veškeré informace o táborech najdete na stránkách http://psitaborvrchlabi.webnode.cz/novinky/

Pokud by se našla otázka, na kterou tam nenajdete odpověď, neváhejte mne kontaktovat e-mailem: simona@hafbezobav.cz, nebo na telefonu: 777077509.

 

Tábora se může zúčastnit každý, kdo má psa a je mu více jak 18 (mladší pouze s doprovodem, výjimečně se lze dohodnout na výjimce). Ti, kteří cvičí na HafBezObav, mají slevu .
 

 

instruktorka: Šimona Drábková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,44] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Šimona Drábková | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1203  (1203 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
908  (908 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
688  (688 hl.)
Odčervuji nepravidelně
794  (794 hl.)
Neřeším to
774  (774 hl.)

Celkem hlasovalo: 4367


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie