Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
62 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Bye-bye Summer DiscDog Fun Weekend 2010

Vydáno dne 29. 10. 2010 (1140 přečtení)

16.-17.10.2010 - krátký report z akce.

Reklama


 

 

Jelikož byla předpověď počasí dost nepříznivá, rozhodly jsme se se Zuzkou od Jonáše, že vyrazíme do Dvora Králové nad Labem až v sobotu brzy ráno. Ani jsme nebloudily a včas dorazily na přejímku. Potkali jsme se se spoustou kamarádů nejen z ČR. 

 

Sobota byla pod mrakem, ale naštěstí pršet začalo až večer. Ani vítr tentokrát nefoukal, a tak se parádně házelo. V Dogdartbee se nám s Fráňou povedla naše první stovka :o) (nejvyšší počet bodů na jeden hod). Celkový počet 200 bodů nás posunul do semifinále mezi 8 nejlepších. Tam se nám již tolik nedařilo a 100 bodů na postup do finále nestačilo. Další sobotní soutěží bylo Super MiniDistance, kde jsme podali vyrovnaný výkon v obou kolech a součet 38 bodů nám zajistil krásné 5. místo (náš dosavadní nejlepší výsledek). Po vyhlášení výsledků jsme se se Zuzkou vydaly ubytovat do hotelu/ubytovny na náměstí a po teplé sprše jsme se přesunuly do restaurace na večeři. Nejlepší francouzská cibulačka jakou jsem kdy jedla - mňam! Franco s Jonášem zůstali na pokoji a nabírali síly na druhý den. Po večeři jsme se vrátily zpět mezi ostatní do KK Nový Svět a při dobrém svařáčku (já u ledového čaje) jsme poseděli až do půlnoci. Navštívil nás i šaman a předpověděl nám dobrou další sezónu i ideální frisbee podmínky - bezvětří.

 

V neděli jsme si zabalily věci a z ubytovny se přesunuly zpět na závodní plac. Počasí bylo sice slunečné, ale foukal silný vítr, který nadělal starosti nejednomu závodnímu týmu. V Quadruped jsme si vyházeli osobní rekord - 43m. Ale ani tato vzdálenost nestačila na účast ve finále. I přesto, že je tato soutěž rozdělena na muže a ženy, házelo se v ženské kategorii i přes 55m. Time Trial byl propadák. Házelo se proti větru, tudíž mi první dva hody málem přistály zpět na hlavě. Takže jsme měli skóre 4 hozené a dva chycené a čas něco přes ¾ minuty.

 

Bohužel jsme nemohly se Zuzkou zůstat až do vyhlášení. Kolem 14.00 hod. jsme odjížděly směr Praha. I bez "bedny" to pro nás byl velmi krásný a úspěšný víkend, plný našich osobních rekordů :o). Super zakončení závodní sezóny 2010.

 

Děkuji všem organizátorům (všech závodů uplynulé sezóny) za super závody, všem účastníkům za super atmosféru a již se těšíme na další rok. 

 

 

Fotogalerie (Autor: Pavel Humpolec)
Fotogalerie (Autor: Ondra Uhlíř
 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Pavla Gašpárkova | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.rustyfranco.unas.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
685  (685 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
432  (432 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
399  (399 hl.)
Odčervuji nepravidelně
395  (395 hl.)
Neřeším to
381  (381 hl.)

Celkem hlasovalo: 2292


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie