Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
47 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Spořilovské hafbafání

Vydáno dne 07. 07. 2010 (1163 přečtení)

Report z akce

Reklama


 

 

Ráno vypadala středa 30. 6. na docela příjemný den, kdy by sluníčko nemuselo tak pařit, takže jsem se rozhodla vydat se přes celou Prahu na akci pro veřejnost, kterou pořádal obchod Haf bez obav spolu s časopisem Psí kusy. Nakonec se vyčasilo a rtuť v teploměru se vyšplhala do závratných výšin, což se na některých výkonech projevilo, i když se akce pořádala v pozdních odpoledních hodinách.

 

Ve 14 h jsem tedy sbalila foťák, psa a vyrazily jsme, abych na místo konání - loučku před HafBO obchodem - dorazila s předstihem. Dobře zamaskovaný krámek jsem musela chvilku hledat, takže časová rezerva byla více než výhodná . Přípravy probíhaly v plném proudu, holky chystaly poukazy na nákupy, které soutěžící za účast dostali, tiskly popisky na jednotlivá stanoviště a stavěly parkur.

 

Začátek byl plánován na 16 h, kdy to na hojnou účast skutečně nevypadalo, ale postupně se začali trousit účastníci nejen z řad veřejnosti, ale i některé tváře známé ze cvičáku. Sešla se opravdu různorodá smečka, psi, fenky, puberťáci i zkušení dospěláci, velcí, malí… Viděli jsme jorkšírky, bígly, ridgebacky, pitbulku, ale i křížence. Většina psíků začínala parkurem, který obsahoval 3 skočky a tunel, někteří se s překážkami jen seznámili, zkušenějším už byla vymyšlena náročnější trasa, a mohli si tak zkusit stahování kolem bočnice nebo změny stran. Přestože velká část psů viděla překážky poprvé, rychle přišli na to, co se po nich chce, a nakonec proběhla tunelem i pitbulka Mia, které se do něj ale vůůůbec nechtělo. V další disciplíně se předváděly různé vtipné kousky, nejvíc se dávaly packy, ale ani otočky apod. nebyly problém. No a nakonec přišla poslušnost, kde se slunečné počasí na výkonech podepsalo nejvíce, takže i zkušení psíci se najednou tvářili, že z lehu se přeci sednout nedá, nohy má páníček dvě, a je tedy jedno, kam si sednou, ale snaha se jim určitě upřít nedala .

 

Všichni páníčci dostali za odměnu poukazy na nákup v obchůdku, a tak většina z akce odcházela s nejrůznějšími pamlsky a hračkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Kateřina Králová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
688  (688 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
435  (435 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
399  (399 hl.)
Odčervuji nepravidelně
399  (399 hl.)
Neřeším to
387  (387 hl.)

Celkem hlasovalo: 2308


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie