Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
59 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Spořilovské hafbafání

Vydáno dne 07. 07. 2010 (1208 přečtení)

Report z akce

Reklama


 

 

Ráno vypadala středa 30. 6. na docela příjemný den, kdy by sluníčko nemuselo tak pařit, takže jsem se rozhodla vydat se přes celou Prahu na akci pro veřejnost, kterou pořádal obchod Haf bez obav spolu s časopisem Psí kusy. Nakonec se vyčasilo a rtuť v teploměru se vyšplhala do závratných výšin, což se na některých výkonech projevilo, i když se akce pořádala v pozdních odpoledních hodinách.

 

Ve 14 h jsem tedy sbalila foťák, psa a vyrazily jsme, abych na místo konání - loučku před HafBO obchodem - dorazila s předstihem. Dobře zamaskovaný krámek jsem musela chvilku hledat, takže časová rezerva byla více než výhodná . Přípravy probíhaly v plném proudu, holky chystaly poukazy na nákupy, které soutěžící za účast dostali, tiskly popisky na jednotlivá stanoviště a stavěly parkur.

 

Začátek byl plánován na 16 h, kdy to na hojnou účast skutečně nevypadalo, ale postupně se začali trousit účastníci nejen z řad veřejnosti, ale i některé tváře známé ze cvičáku. Sešla se opravdu různorodá smečka, psi, fenky, puberťáci i zkušení dospěláci, velcí, malí… Viděli jsme jorkšírky, bígly, ridgebacky, pitbulku, ale i křížence. Většina psíků začínala parkurem, který obsahoval 3 skočky a tunel, někteří se s překážkami jen seznámili, zkušenějším už byla vymyšlena náročnější trasa, a mohli si tak zkusit stahování kolem bočnice nebo změny stran. Přestože velká část psů viděla překážky poprvé, rychle přišli na to, co se po nich chce, a nakonec proběhla tunelem i pitbulka Mia, které se do něj ale vůůůbec nechtělo. V další disciplíně se předváděly různé vtipné kousky, nejvíc se dávaly packy, ale ani otočky apod. nebyly problém. No a nakonec přišla poslušnost, kde se slunečné počasí na výkonech podepsalo nejvíce, takže i zkušení psíci se najednou tvářili, že z lehu se přeci sednout nedá, nohy má páníček dvě, a je tedy jedno, kam si sednou, ale snaha se jim určitě upřít nedala .

 

Všichni páníčci dostali za odměnu poukazy na nákup v obchůdku, a tak většina z akce odcházela s nejrůznějšími pamlsky a hračkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Kateřina Králová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1209  (1209 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
916  (916 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
692  (692 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4398


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie