Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
79 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Májové HafBO radovánky 2010 - report

Vydáno dne 18. 06. 2010 (1687 přečtení)

Javorek u Jilemnice - report z akce

Reklama


 

Ač nejsem žádný psavec, tak se budu snažit se s vámi podělit o naše zážitky z Májových Hafboradovánek. (Jen pro upřesnění: naše, znamená já Lenka a vlkodavka Pavlínka.)

 

Takže pátek. Den příjezdu. Ačkoli jsem si myslela, že na slíbenou uvítací večeři přijedu jako poslední, opak se stal pravdou a já byla za „Hujera“. Ostatní účastníky přibrzdily objektivní příčiny jako bouřka, zácpy, hodně aut a hodně cest a tak. Nicméně jsme se nakonec všichni šťastně sjeli a konečně mohli probírat naše oblíbená psí témata dlouho do noci.

 

Sobota byla ve znamení výuky. Prošli jsme si přírodovědněnaučnou stezku v okolí Jilemnice a ještě dopoledne jsme stihli formou „škola hrou“ pocvičit naše mazliky. Po polední siestě jsme si cvičení, i když trochu vážněji, zopakovali.

 

Na nedělní dopoledne jsme měli naplánovanou prochajdu a na odpoledne Jilemnické muzeum. Tady se musím trošku pozastavit. Takže, po snídani jsme byli vyvedeni za Jilemnici na louku a dostali rozchod. Poprchávalo. Dneska už to snad můžu přiznat a ostatní mi to odpustí, když vám řeknu, že se nám to volno na louce málem zvrtlo v celodenní výlet. Stačilo se jen schovat do lesa před tím deštěm, párkrát zahnout a bylo to. Naštěstí to dobře dopadlo a my (já, Andrea, Markét a Tomáš ) jsme to muzeum stihli. A nejen muzeum, ale taky „Zvědavou uličku“ a cukrárnu. V podvečer jsme ještě zašli na krátkou procházku s výcvikem, při které nám Peterko s Ajdou předvedli aport a pak Pavla „Rusťáková“ s Francem dogfrisbee. Fakt nádhera.

 

Strašně to letí, už je tu pondělí. To byl naplánovaný celodenní výlet. Ale ouha, vzbudilo nás deštivé ráno. Naše zklamání asi ani nemusím popisovat. Padl návrh, ať rozhodne desátá. Nezbylo nám nic jiného než souhlasit. Zase jsme měli kliku, sice rozhodla jedenáctá, ale my konečně vyrazili. Z Jilemnice jsme přejeli do Špindlu a naše trasa vedla podél Bílého Labe. Krásná procházka, sice mírný stoupáček, ale ne nepříjemný, a ještě na nás čekala horská chata s horkými borůvkami a palačinkami, o kterých mimochodem Míša K. básnila už od pátku. Když jsme dorazili zpátky do Javorku, tak byl vyhlášen společenský večer, abychom ty Májovky zhodnotili . Zhodnotili jsme je odpovědně a kladně.

A máme tu úterý, den odjezdu. Dopoledne jsme ještě stihli procházku, kterou nám tentokrát zpestřila Alča s Abbynou. Ukázali nám několik figur z dogdancingu. Překvapily mě, jak jim to šlo, hlavně Abby.

Nebudu popisovat balení a loučení, ale jen podotknu, že s Pavlínkou zase umíme něco nového a že se zase máme co učit.

 

 

Fotogalerie: ZDE

Autor fotografií: Pavla+RaF

 

 

 

 


Související články:
HafBO Májové 2013 (08.02.2013)
Májové HafBO radovánky 2012 (22.02.2012)
Májové HafBO radovánky 2011 (02.02.2011)
Májové HafBO radovánky 2010 (22.02.2010)
Májové HAFBO radovánky (23.03.2007)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Lenka Krejčí | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1203  (1203 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
908  (908 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
688  (688 hl.)
Odčervuji nepravidelně
794  (794 hl.)
Neřeším to
774  (774 hl.)

Celkem hlasovalo: 4367


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie