Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY





 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
35 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

V. HafBO hory - report - II. díl

Vydáno dne 12. 03. 2010 (2450 přečtení)

aneb Jak bylo v Nízkých Tatrách.

Reklama


 

Středa 27.1.2010

 

Středa byla ve znamení výletování. Rozděleni do dvou týmů jsme vyrazili do okolí.
Tým A si udělal procházku v Janovské dolině.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tým B vyrazil na vrchol k cintorýnu (památníku horolezcům a turistům, kteří přišli v Nízkých Tatrách o život) a Vrbickému plesu. Tentokrát jsme zvolili náročnější trasu s prudkým stoupáním. Ještě že jsme měli s sebou naše čtyřnohé tahouny :o). Bylo krásné počasí, nebe skoro bez mráčků, a tak jsme se mohli kochat krásnými panoramaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Pavla+RaF

Fotogalerie

 

 

 

Čtvrtek 28.1.2010

 

Odpoledne většina z nás vyrazila na prohlídku Demänovské jeskyně Svobody. Výklad jsme měli ve slovenštině, jelikož se Míša chtěla před panem pokladním „vytáhnout“ ;o), jak jí to jde, a tak pán vůbec netušil, že mají na prohlídku 8 čecháčků. Uvnitř jeskyní bylo slyšet jen samé „jééééé“ a „jůůůůů“. Jedním slovem krása. Vodopád na začátku jeskyně a podzemní řeka byly svou čistou vodou a barvami naprosto úchvatné. Byla jsem jmenována hlavním fotografem výpravy a vyfasovala jsem na hruď samolepku s povolením fotit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Simča s Jirkou vyrazili místo jeskyní (byli v nich den před tím) na ten samý výšlap co byl tým B ve středu, ale v opačném směru, takže ten krpál si hezky sklouzli dolů :o).

Večer jsme někteří jeli do nedalekého termálního koupaliště Bešeňová. Nejdříve se nám z vyhřátého krytého bazénu s tobogánem ven do -5 °C nechtělo, ale nakonec jsme se nechali zlákat a vyrazili ze dveří jak střely, abychom byli co nejdříve zase v teple venkovního termálního bazénu :o). Přeběhnutí bosky po sněhu bylo sice trochu náročné, ale na 30 °C vyhřátý bazén nám dal brzy zapomenout. Sněhové vločky nám poletovaly nad hlavami a my si užívali nádherný relax.

 

Autor: Pavla+RaF

Fotogalerie

 

 

 

Pátek 29.1.2010

 

Hurá na lyže. Dopoledne jsme opět strávili na sjezdovce a užívali si poslední lyžařský den, který jsme opět završili obědem výborné slovenské kuchyně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpoledne jsme s psisky zajeli do vedlejší Janovské doliny na procházku. A jelikož měl Franco opět hodně energie, kterou se snažil vkládat do stopování a lovení zvěře v okolních lesích, zapřáhli jsme mu zase kládu, aby si trochu posílil hrudníček. Po návratu z procházky někteří začali s balením věcí a přípravou na odjezd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Pavla+RaF

Fotogalerie

 

 

 

Sobota 30.1.2010

 

Jako každý den nás se Sabušou probudilo spokojené pomlaskávání Márvinka, které bylo ukončeno nekompromisním zahučením Petra „Marvine dolu“. Pak jsme se všichni otřásli i s postelemi, když broučánek poslechl, a začal náš poslední čtvrtden.

Vyhrabali jsme se v natrénovaném pořadí z pelíšků a zjistili, že jsme zažili sněhovou vánici. Nijak nás to nerozhodilo, protože k horám sníh přece patří, i když pravda, mohl napadnout trošičku dřív. K snídani jsme si dali pokud možno neprošlé zbytky mňamek a pak jsme šli nakládat lyže, bágly a psy. Odsněžili jsme auta, rozloučili se a rozjeli se domů.

Přestože moje cesta domů byla poměrně dlouhá a okořeněná sněžením, tak se mi jelo docela dobře, protože mě pohánělo těšení se na další skvělou Hafbafáckou akci.
Díky za bezva užitou dovolenou.

 

Autor: Lenka

 

PS: Pokud někdy na lyžařském svahu uslyšíte „Pizza“ nebo „Hranolky“, vězte, že to není rozvážková služba přímo na svahu, ale že se blíží Ivetka K. Necháme na vaší čtenářské fantazii, jak Ivetka vlastně jede… :o)

 

Těšíme se na další HAFBO akci :o)

 

 

 

 

 


Související články:
HafBO hory 2012 - Mladé Buky (03.10.2011)
V. HafBO hory - report - I. díl (03.03.2010)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
689  (689 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
439  (439 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
405  (405 hl.)
Odčervuji nepravidelně
402  (402 hl.)
Neřeším to
391  (391 hl.)

Celkem hlasovalo: 2326


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie