Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
77 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

V. HafBO hory - report - II. díl

Vydáno dne 12. 03. 2010 (2643 přečtení)

aneb Jak bylo v Nízkých Tatrách.

Reklama


 

Středa 27.1.2010

 

Středa byla ve znamení výletování. Rozděleni do dvou týmů jsme vyrazili do okolí.
Tým A si udělal procházku v Janovské dolině.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tým B vyrazil na vrchol k cintorýnu (památníku horolezcům a turistům, kteří přišli v Nízkých Tatrách o život) a Vrbickému plesu. Tentokrát jsme zvolili náročnější trasu s prudkým stoupáním. Ještě že jsme měli s sebou naše čtyřnohé tahouny :o). Bylo krásné počasí, nebe skoro bez mráčků, a tak jsme se mohli kochat krásnými panoramaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Pavla+RaF

Fotogalerie

 

 

 

Čtvrtek 28.1.2010

 

Odpoledne většina z nás vyrazila na prohlídku Demänovské jeskyně Svobody. Výklad jsme měli ve slovenštině, jelikož se Míša chtěla před panem pokladním „vytáhnout“ ;o), jak jí to jde, a tak pán vůbec netušil, že mají na prohlídku 8 čecháčků. Uvnitř jeskyní bylo slyšet jen samé „jééééé“ a „jůůůůů“. Jedním slovem krása. Vodopád na začátku jeskyně a podzemní řeka byly svou čistou vodou a barvami naprosto úchvatné. Byla jsem jmenována hlavním fotografem výpravy a vyfasovala jsem na hruď samolepku s povolením fotit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Simča s Jirkou vyrazili místo jeskyní (byli v nich den před tím) na ten samý výšlap co byl tým B ve středu, ale v opačném směru, takže ten krpál si hezky sklouzli dolů :o).

Večer jsme někteří jeli do nedalekého termálního koupaliště Bešeňová. Nejdříve se nám z vyhřátého krytého bazénu s tobogánem ven do -5 °C nechtělo, ale nakonec jsme se nechali zlákat a vyrazili ze dveří jak střely, abychom byli co nejdříve zase v teple venkovního termálního bazénu :o). Přeběhnutí bosky po sněhu bylo sice trochu náročné, ale na 30 °C vyhřátý bazén nám dal brzy zapomenout. Sněhové vločky nám poletovaly nad hlavami a my si užívali nádherný relax.

 

Autor: Pavla+RaF

Fotogalerie

 

 

 

Pátek 29.1.2010

 

Hurá na lyže. Dopoledne jsme opět strávili na sjezdovce a užívali si poslední lyžařský den, který jsme opět završili obědem výborné slovenské kuchyně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpoledne jsme s psisky zajeli do vedlejší Janovské doliny na procházku. A jelikož měl Franco opět hodně energie, kterou se snažil vkládat do stopování a lovení zvěře v okolních lesích, zapřáhli jsme mu zase kládu, aby si trochu posílil hrudníček. Po návratu z procházky někteří začali s balením věcí a přípravou na odjezd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Pavla+RaF

Fotogalerie

 

 

 

Sobota 30.1.2010

 

Jako každý den nás se Sabušou probudilo spokojené pomlaskávání Márvinka, které bylo ukončeno nekompromisním zahučením Petra „Marvine dolu“. Pak jsme se všichni otřásli i s postelemi, když broučánek poslechl, a začal náš poslední čtvrtden.

Vyhrabali jsme se v natrénovaném pořadí z pelíšků a zjistili, že jsme zažili sněhovou vánici. Nijak nás to nerozhodilo, protože k horám sníh přece patří, i když pravda, mohl napadnout trošičku dřív. K snídani jsme si dali pokud možno neprošlé zbytky mňamek a pak jsme šli nakládat lyže, bágly a psy. Odsněžili jsme auta, rozloučili se a rozjeli se domů.

Přestože moje cesta domů byla poměrně dlouhá a okořeněná sněžením, tak se mi jelo docela dobře, protože mě pohánělo těšení se na další skvělou Hafbafáckou akci.
Díky za bezva užitou dovolenou.

 

Autor: Lenka

 

PS: Pokud někdy na lyžařském svahu uslyšíte „Pizza“ nebo „Hranolky“, vězte, že to není rozvážková služba přímo na svahu, ale že se blíží Ivetka K. Necháme na vaší čtenářské fantazii, jak Ivetka vlastně jede… :o)

 

Těšíme se na další HAFBO akci :o)

 

 

 

 

 


Související články:
HafBO hory 2012 - Mladé Buky (03.10.2011)
V. HafBO hory - report - I. díl (03.03.2010)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1210  (1210 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
917  (917 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
693  (693 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4401


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie