Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
49 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

II. "Sranda výstava" HafBezObav - report

Vydáno dne 21. 09. 2009 (2620 přečtení)

report očima jedné z čtyřnohých účastnic 

Reklama


 

V neděli 13. září pořádal cvičák HafBO, kam s paničkou chodíme, II. Sranda výstavu ve Velké Dobré u Kladna. Moc jsem prosila paničku, aby mě taky přihlásila, že když můžu, tak bych si to moc ráda zkusila. A taky že přihlásila, v neděli jsme nasedly do auta a jely jsme na tu výstavu, vzaly jsme s sebou taky mamku, aby měl kdo dokumentovat ;o).

Nemohla jsem se dočkat až budeme na místě a tak jsem celou cestu koukala z okýnka, kdy už tam jako budeme. Ve Velký Dobrý panička chvíli bloudila, než našla cíl a dost u toho teda hudrovala a tak jsem jí musela poradit, že musí hledat spoustu pejsků a tam to určitě bude, jen kdyby mě k tomu pustila, já bych jí to hned vyčmuchala, ale naštěstí jsme to našly :o).

Týýý jooo, tady je to parádní ... těch pejsků a spoustu pachů na čmuchání, no to bude zase bezva den. Potkaly jsme tady spoustu známých nejen ze cvičáku. Alču, která to celé pořádá, a její holky Abby a Easy. Pak jsem zahlédla taky kluky od Pavly, Rustyho a Franca. Kousek od nás postávali zlaťáci Albert a Baltazar, koukám že i tady je z nich nerozlučná dvojice. A ještě bych mohla jmenovat další a další, celkem se tu sešlo asi 60 pejsků, fenek a štěňátek, malých i velkých, chlupatých i krátkosrstých ... zrovna přemýšlím, jak by to asi vypadalo, kdyby jsme se všichni najednou rozštěkali ;o).

A už ta velká přehlídka nás čtyřnožců začíná. Páníčkové nás vodí postupně do kruhu vždycky podle třídy a věku (štěňátka do jednoho roku a dospělí zvlášť). A už Míša Končulová vyhlašuje, že do kruhu nastoupí VII. FCI skupina - štěňátka, a právě tam patřím já. Cože? Jsem tu sama? To tu není nikdo se mnou? Škoda. I tak se musím předvést jak nejlíp umím. S paničkou oběhneme pár koleček, aby se na mě ta paní, co nás posuzuje mohla pořádně podívat. Teď pěkně stát hlavu nahoru, no paničko, kde je ten pamlsek, přece tu nebudu stát zadarmo. Paní rozhodčí si mě prohlíží, kouká mi dokonce na zoubky a chválí mě, jaká jsem šikovná, že sice je ještě co zlepšovat, ale na to, že je to moje první výstava jsem výborná :o). A teď to přijde, dostávám svůj první diplom a pohár za první místo ve své skupině a k tomu nějaké granulky a dobrůtky. Ještě foto, velká pochvala od paničky, prý jsem ji překvapila (nechápu co čekala :o) ) ... a mých pár minut slávy končí.

 

 

 

Když se předvedli všichni pejskové, byli na programu dogfrisbee a obedience. Dogfrisbee se paničce i mě líbí, taky bych jednou chtěla být tak dobrá jako ta boredra, co to se svojí paničkou předváděla nám všem (Míša Andrová a Arnika - pozn. redakce) ... nebo jako Franco, to je taky frajer, s talířema to fakt umí. Třeba budu jednu aspoň trošičku tak dobrá jako on. Obedienci předváděla Šimona Drábková s Beaernym a to je teda taky machr.

Soutěžní klání pokračovalo Junior Handlingem a Pejskem šikulkou, kde přihlášení pejskové převáděli všemožné kousky, které umí, některé byly fakt povedené. Vyhrál westík Questy, který se mi opravdu líbil a hned v závěsu za ním skončil právě Franco se svým "talířovým" uměním. Panička slíbila, že na příští rok natréujeme a taky něco předvedeme, tak se těšte ;o).

No a teď už zbývá vyhlásit finalisty ... za nás štěňátka byl nejkrásnější Marvin (velký švýcarský salašnický pes) a za dospěláky jezevčík standard dlouhosrstý Thersi. Oba dostali apartní pelíšky, no je pravda, že na jezevčíka je to trochu obr, a samozřejmě poháry.

 

 

A je to, ceny byly rozdány, vítěze známe, počasí nám přálo a nezbývá než se rozloučit a vydat se do svých domovů. Ale už teď se těším na výstavu příští rok, paničko, nezapomeň mě hlavně přihlásit ... Alčo a celý HafBO týme, děkujeme s paničkou za příjemný den ... Tak a teď hups do auta, chce se mi spinkat, byl to náročný den ... o čem se mi asi bude zdát ... :o)

 

 

Vaše Kessy (MOK)

http://www.kessy08.estranky.cz/

 

 

 

 

 [Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Lenka Rambousková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.kessy08.estranky.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
21.01.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 28.01.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.

07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
841  (841 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
601  (601 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
508  (508 hl.)
Odčervuji nepravidelně
528  (528 hl.)
Neřeším to
514  (514 hl.)

Celkem hlasovalo: 2992


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie