Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
80 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Rozdáváme 28 500 juniorských balíčků krmiva na 5 dní ZDARMA

Vydáno dne 23. 04. 2009 (2242 přečtení)

„Vítáme nejmenší štěňátka!“
Jaro je již v plném proudu a letošní štěňátka už začínají objevovat svět. Pokud máte doma roztomilý čtyřnohý přírůstek nebo na jeho příchod k Vám domů právě čekáte, gratulujeme a přejeme Vám hodně radostných společných chvil. Abychom také my přispěli k bezstarostnému a zdravému vývoji Vašeho nového mazlíčka, připravili jsme pro něj na uvítanou něco dobrého.


Balíček nejen pro čerstvě narozené mazlíčky na 5 dní zdarma!
Každý majitel štěněte má nyní jedinečnou příležitost získat bezplatně balíček prémiového krmiva pro první dny svého mazlíčka. Udělejte si jarní výlet na stránky www.juniorbalicek.cz, vyplňte krátký dotazník a balíček s krmením je Váš. A pokud někdo z Vašich přátel, kolegů či známých chová štěňátko, nenechte si informaci o juniorském balíčku pro sebe, pošlete jim odkaz na www.juniorbalicek.cz jako příjemné jarní překvapení.


Zdravé mlsání, zdravý vývoj

Pro svého mazlíčka jistě chcete jen to nejlepší. Juniorský balíček obsahuje kromě brožury o péči o mazlíčka a jeho výchově též vzorky juniorského krmiva, které Vašemu pejskovi plně vystačí až na pět dní. Věříme, že obsah balíčku Vašemu mazlíčkovi zachutná natolik, že budete v krmení značkou Pedigree® pokračovat po celý jeho život. Během pár týdnů sami poznáte, že s tímto krmivem bude Váš čtyřnohý přítel na první pohled vitální, zdravý a skutečně spokojený. Nejenže si Vaše štěňátko na všech těch dobrotách určitě pochutná, Vy můžete mít navíc jistotu, že s každým chodem dostává přesně to, co pro svůj zdravý vývoj potřebuje – veškeré bílkoviny, tuky, uhlohydráty, jakož i vitamíny a minerální látky v tom správném poměru a množství. Krmiva Pedigree® jsou vyvážená a kompletní. Nemusíte proto již nic jiného připravovat nebo přemýšlet, co Vašemu mazlíčkovi chybí a čím obohatit jeho jídelníček. Krmiva značky Pedigree® jsou navíc velmi rozmanitá, svého mazlíčka jistě příjemně překvapíte.

Něco málo ze zákulisí
Na značku Pedigree® se můžete spolehnout. Již desítky let probíhá v anglickém veterinárním výzkumném centru WALTHAM®, vedoucí světové autoritě v oblasti výživy a péče o malá zvířata, výzkum zaměřený na zdravý vývoj a optimální výživu psů. Špičkoví veterináři a specialisté na výživu hledají stále nové možnosti zdokonalení receptur a výrobních technologií pro krmiva Pedigree®. Toto centrum velmi dobře ví, co pejsci potřebují a co jim chutná. Ve spolupráci mj. také s Veterinární a farmaceutickou univerzitou Brno vyvíjí např. i dentální pochoutky (jako jsou Pedigree® Denta Rask Junior či Pedigree® Denta Stix Mini) pro zdraví, spokojenost a šťastný život Vašich mazlíčků.

 


[Akt. známka: 2,33] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1210  (1210 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
917  (917 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
693  (693 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4401


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie