Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
57 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

HafBO hory - Javorek 2009

Vydáno dne 15. 02. 2009 (1871 přečtení)

report ze zimní HafBO akce

Reklama


 

Je úterý 3.2. v noci a já se doma svíjím jak žížala v křečích. Už to pomalu vypadá, že strávím dovolenou doma v posteli. Tak jak střevní problémy rychle přišly, tak i rychle odešly a já mohla začít ve středu večer zvesela balit na hory.

 

Čtvrtek 5.2.
Kolem 14.00 hod. jsme v kompletní sestavě (já, Martin, Rusty a Franco) na Olšanský u benzínky vyzvedli Simču a vyrazili jsme společně v závěsu směr Jilemnice. Bez navigace a bloudění (Ivo a Martino :o) ) jsme dorazili na místo, vybalili si a šli vyvenčit psiska na pole. Večer byl ve znamení seznamování se u lahvinek něčeho dobrého :o)

 

 

Pátek 6.2.
Dopoledne jsme vyrazili na procházku po okolí a do Jilemnice, kde jsme měli za úkol zjistit podrobnosti o zdejších nejen sportovních aktivitách. Všichni co jsme se dostali až na náměstí, jsme neodolali, a vyfotili jsme se s Krakonošem.

Odpoledne jsme ve složení já a Franco, Jakub a Bonnie, Iva a Ellie, Martina a Arina vyrazili na pole na běžky. nejdříve jsem byla celá vzteklá z toho, že mi to podkluzuje, jede hrozně rychle a Franco čmuchá místo toho aby tahal. Ale pak mi servismanka Marťa namazala běžky a najednou se jelo skvěle :o) Ještě kdyby ten pes chtěl více spolupracovat :o( Večer byl opět ve znamení bujaré zábavy. Peter s Martinou vyrazili do bazénu na nudistické koupání. Prý to bylo super :o)

Galerie

 

Sobota 7.2.
Po snídani, která byla o něco dříve, vyrazila část lidiček na sjezdovku, Martina jela s nimi na hřeben na běžky. My jsme s Martinem a Simčou relaxovali na pokoji u pěkného filmečku.
Po poledním klidu jsme šli na procházku po okolních lesích. Po pár metrech se nám cesta ztratila. a tak jsme pokračovali broděním ve sněhu zarostlým lesem, přes potoky a jezera, až jsme dorazili zpět na naše dobré pole u pensionu, kde si pár lidiček udělalo stopičku se psem na buřta a pak se šlo zpátky.

Tentokrát byla večer nálada trochu pochmurná. Sushi prodělala operaci (torze žaludku a utržená slezina). Osm veterinářů z okolí je odmítlo, až narazili na jednoho (MVDr. Pavel Ott - Jilemnice), který si troufnul bez asistence a s třesoucíma se rukama po těžkých porodech, Sushi odoperovat. Po jejich příjezdu zpět na pension se o tom všem ještě do noci diskutovalo.

Galerie

 

 

 

Neděle 8.2.
Ráno vyrazili Bára s Milanem a Sushi na kontrolu a na kapačky k panu veterináři a my jsme netrpělivě čekali s čím přijedou. Operace dopadla dobře, ale ještě není zcela vyhráno.

Jelikož od rána pršelo, zůstali jsme po snídani v jídelně a socializovali a cvičili jsme s psisky kdo co potřeboval. Nejčastější bylo mazlení od cizích lidí, očuchávání cizími psisky a samozřejmě odmítání nalezených dobrot. Rusty překvapivě trumfnul i pověstnou „popelnici“ Draka :o)

Kolem 10.00 hod. přestalo pršet a začalo sněžit, a tak jsme přeci jen na krátkou procházku po naučné stezce kolem jezírek vyrazili. Pak jsme si už jen zabalili a po obědě vyrazili směr Praha. Je to asi paradox, ale cestou do Prahy jsme se párkrát slušně na našich „přehledných“ silnicích zamotali :o)

Galerie

 

 

Díky všem za super prodloužený víkend, banda se sešla opět naprosto skvělá a to nejen ta lidská, ale i ta psí :o) Ani tající sníh, ani chvilkový déšť mi to nemohl zkazit. Jen ta návštěva veterináře. Sushince přejeme brzké uzdravení, ať s námi může zase brzy řádit :o)

 

 

  

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Pavla Gašpárkova | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: www.rustyfranco.unas.cz )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

18.03.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 25.03.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
934  (934 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
672  (672 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
541  (541 hl.)
Odčervuji nepravidelně
587  (587 hl.)
Neřeším to
570  (570 hl.)

Celkem hlasovalo: 3304


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie