Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
73 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pet fashion show 2008

Vydáno dne 29. 12. 2008 (3532 přečtení)

Ve středu 17.12. jsme společně s Pavlou Gašpárkovou vyrazily jako zástupkyně HafBezObav na módní přehlídku psích oblečků, která se konala v pražských Hájích. .....

Reklama


Místo konání jsme za deštivého počasí nakonec lehce promoklé našly a chvilku jsme uvažovaly jestli jsme skutečně na správném místě. Sice jsme akorát zastihly tři italský chrtíky při zkoušce oblečení podle nejnovějších trendů, ale jinak se nám zdálo, že je tam dost málo lidí a psů, a že jsme tedy možná někde vedle. Ale naštěstí tomu tak nebylo. Brzy začali přicházet další modelky a modelové, reportéři začali dělat rozhovory s organizátory a módními návrhářkami a vůbec tak nějak začalo být rušno, a také v malé hale mírně těsno.

 

Přehlídky se zúčastnily tři firmy. Jako první se nám představily modely od Patricie Malysové a Miroslavy Šmírové pod značkou „Boogie Doggie.“ Tato firma fungující na našem trhu zhruba rok představila svoji různorodou kolekci. Jako první nám italští chrtíci a čínský chocholatý pes předvedli zateplené vestičky a po nich následovala jack russell teriérka a šarpej ve vystylovaných mikinách. Hvězdami této značky byli dva krásní vipeti ve vestičkách, které měli ušité na míru. Také německá doga nám ukázala svou vestu šitou přesně pro ni, a to dokonce s vyšitým vlastním jménem. Boogie Doggie vyrábí také různé svetříky a župánky, které nám pěkně předvedli yorkové nebo vesty s reflexními pruhy, které jsme mohli obdivovat na krásném boxeřím těle. Závěr této kolekce měli na svých bedrech oblíbení vipeti, kteří měli na sobě vestičky se svými jmény a k tomu dokonce sladěné obojky.

 

Kolekce „Dog design“ prezentována Olgou Hlaváčovou byla na programu jako druhá. Tato firma existuje již 6 let a specializuje se na kombinézky "na všechny 4 nožičky" pro psy všech velikostí. Olga nám svoji kolekci představovala společně se štěňátkem brabantíka, které bylo uplně k sežrání - taková krásná malá držtička. Kombinézky v různých variantách nám postupně předvedli yorkšírci, grifonek a již zmíněný brabantík. Byly k vidění různé barevné variace od sladce růžové až po maskáčový model zřejmě určený pro zálesáky :o).

 

 Závěr patřil Nikole Říhové a její firmě „Ailyn Collection“ působící na našem trhu 3 roky. Při představování své kolekce Nikola uvedla, že firma (která má název po její fence Ailyn) vznikla díky tomu, že její pes potřeboval něco na sebe, a v té době nebyly psí oblečky příliš dostupné. Také dodala, že její kolekce je určena běžným lidem, protože je levná, tudíž je i lehce dostupná všem. Po těchto úvodních slovech jsem se těšila na nějaké praktické oblečky do tuhé zimy.
Na pódiu se objevila modelka s pudlíkem v tričku s potiskem lebek či čínský chocholatý pes v šedé mikině s klokanem a kapucí. V této kolekci šlo především o módní trendy a dokonalou sladěnost psa a pána. Následovala modelka s fenkou pudla - obě v růžových bundách, různé modely svetříků, které byly opět dokonale sladěny s oblečením modelek. Také velmi slušivá byla domácí tepláková souprava či růžový domácí oděv. Dalšími z této kolekce byly růžové blýskavé šaty modelky a samozřejmě pes v podobném modelu, a také leopardí kožich jak pro paničku tak pro pejska. Vrcholem celé kolekce byla modelka v dresu Bílých tygrů Liberec a fenka pudla v tom samém dresu.

 

S Pavlou jsme se věnovaly nejen psím modelům, ale i menšímu pohoštění, které pro nás bylo připraveno.

 

Na závěr se křtila hala (foto studio) a také se hlasovalo, která se tří firem se publiku nejvíce líbila, a tím pádem vyhraje poukaz na focení právě v této nové hale. Nejvíce hlasů (i ten můj) získala Boogie Doggie, a to hlavně díky tomu, že velkou část kolekce tvořily různé praktické vesty. Obzvlášť vesty pro vipety se mi líbily a silně uvažuji o tom, že nechám Elince nějakou takovou ušít na míru. Protože svého psa rozmazluji, jsem ochotna nechat jí na vestu vyšít její jméno. :o)

 

 

Fotogalerie (HafBezObav)

 

www.boogiedoggie.eu
www.psimoda.cz
www.clothesfordogs.eu
Pořádající agentura: Animmed Production (www.animmed.com)

 

 

 

 


[Akt. známka: 3,67] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Iva Paboučková | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
899  (899 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5485


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie