Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
75 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

"Podělte se o zážitky" - soutěžní článek č. 3

Vydáno dne 29. 10. 2008 (2298 přečtení)

Soutěžní článek od Pavly Brettové - Italie, Rosolina Mare

Reklama


 

Minulej rok si panička odjela k moři a mě nechala úplně v klidu doma. Já jsem papala antibiotika a tak mě nemohli na veterině prej přeočkovat a bez toho vás nepustěj do tý ciziny. No nevim jestli si náhodou nevymejšlela a takhle hezky snadno se mě jako nezbavila. Ale dost stížností! Protože tenhle rok mě s sebou vzala, héééč!

 

Vyrazili jsme v pátek v noci a dorazili na místo určení někdy kolem poledne druhý den. Náš cíl bylo městečko Rosolina Mare (cca 80 km pod Benátkami). Celá smečka čítala tyhle čtvernožce a dvounožce: já + panička, Ivetka a Jakub + malamutka Bonnie, Honza a Péťa + RR Ron, Blanka a Tomáš + drsoňka jezevčice Béďa, Simča a Marcel + NO Axík a pak ještě Daniela a Rafi + RR Nelsonek. No málo nás rozhodně nebylo :o)

 

To vám byla pravá dovolená. Hlavně jsem si dobře vybrala spolubydlící. Proč? No to, že Nelsonek spává s páníkama v postýlce už víte… jo jo přesně tak… tušíte dobře. Normálně celej tejden jsem spala s Rafim a Nelsonem v posteli! V POSTELI! O tom si doma v Praze můžu tak akorát nechat zdát. To vám byla nádhera. Tedy až na to, že mě panička každý ráno v půl 6 budila a tahala ven. No, když jsem trochu protáhla nožky tak už to nebylo tak zlý a šupajdila jsem společně s Nelsonkem a Axíkem vítat hezky na pláž sluníčko.

 

Co mě překvapilo, to byly ty útočný vlny… ty jsem z Chorvatska neznala. No dokonale mě to zmátlo a rozhodla jsem se raději zůstat na břehu. Moje rozhodnutí změnila až panička a to když vzala s sebou ty výborný italský voňavý salámky a schovala se mi s nima do vody. No pochopila jsem jako vždy, že KDYŽ JDE VO ŽRÁDLO, TAK JDE VO VŠECKO! Takže jsem nakonec plavala, vlny, nevlny. Za ten salám to fakt stálo.

 

No přes den jsem převážně spinkala a trávila čas s klukama na apartmánu :o) a páníci byli na pláži. Párkrát vyrazili i jak řikali do města, to se vyznačovalo tím, že z nich táhlo víno a pořád se smáli jak blbci, jednou se dokonce pokoušeli i o zpěv, raději to nebudu ani komentovat. To se líp poslouchá Bonnie když vyje.

 

Když to shrnu, tak jsem celkem spokojená a panička mě může vzít příští rok klidně zas. Samozřejmě, že bych měla pár výhrad (těch salámů mohlo bejt víc, apod.), ale radši budu zticha, aby mě příští rok nenechala doma.

 

 

 

 

Vaše RR Anushka

 

Možnost ubytování se psem: ano, přímo v městečku Rosolina Mare v apartmánech, cena za apartmán pro 4-5 osob cca 5000,-Kč. Pes zdarma, nevratná záloha 50 eur v případě poškození vybavení.
Vstup na pláž se psem: není povolen ve městě na veřejných plážích. Kousek za městečkem pláž pro psy.

 

Kontrolní otázka :o)

Co na Anushku během pobytu u moře nejvíce zákeřně útočilo?

A) komáři

B) možské vlny

C) sluníčko

Správnou odpověď se dozvíte v dalším soutěžním článku.

 

Správná odpověď ze soutěžního článku č. 2 od Ratibora Líbala je C - Meggie ještě neměla Venezuelskou encefalomyelitidu.

 

 

 

 [Akt. známka: 3,10] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
899  (899 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
995  (995 hl.)

Celkem hlasovalo: 5484


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie