Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
72 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

HafBO tábor očima bělouše Luckyho

Vydáno dne 13. 08. 2008 (2967 přečtení)

reportáž

V termínu od 12.7. - 18.7. jsme se s paničkou a Montikem účastnili super akce, a to psího tábora. No, co Vám budu povídat, bylo to vážně moooc prima..... ale od začátku.....

 

Reklama


 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 12.7. jsme vyrazili na dlouhou cestu. Když jsme dorazili, přivítala nás teta Hanka a strejda Martin s labroušem Andym, se kterými jsme byli na pokoji. Nejdřív jsme si vše vybalili a šli se podívat po okolí, tam Vám bylo taaak krásně :-). No, ale abych to nezdržoval. Ten den už se nic nedělo, jen se sjelo dalších háfo psů s páníkama (jako opravdu háááfooo, viz fotečka) a šlo se spát.

 

Celý týden jsem vstávali brzy, přeci nebudeme chrnět do osmi, ne? Tak jsem celou smečku budil už v půl šesté, ale nějak se jim to nelíbilo, tak jsem jim dával ještě tak půl hoďky, ale pak už jsme vážně chodili ven. No, s postupujícím časem jsem to trochu natahoval, ale dýl jak v 7.30 jsme nevstávali. Ráno nás celkem 3x čekala poslušnost u Viktora.  Jednou byl Montik s Martinem na jiné hodině poslušnosti a velice si to pochvaloval. Taky aby ne. Já dřel jako kůň a on dostával buřtíky, to je teda spravedlnost.

 

Odpo byli vždy nějaké soutěže, agility nebo byl klid a spalo se. Celý týden se prostě dělali nějaké voloviny, jako že sme měli jít spolu s páníčkama jakousi opičí dráhu na vodítku a nesměli sme zatáhnout, běhali jsme na čas, nechali se nosit, jíst chleby, plavat a dalších spoustu sranda věciček :-). Psina musí být. Jo a nesmím zapomenout na to, že paničce zavázali oči a já ji jako měl poslouchat. No, moc se mi nechtělo, to víte, ale prej jsem byl šikovný. Jen na lehni a vstaň jsem se jí vybodl, no řeknětě..... když mě nevidí..... :-) Za celý týden jsem si taky byli 2x zaplavat, a zkusil jsem si coursing a agility. Ty jo, to bylo dobrý. Hlavně ten coursing. To takhle běžíte za něčím strašně rychlým (prý střapec, říkala panička) a nikdo vám nehubuje, že nesmíte. Naopak Vás ještě povzbuzují..... to bylo super, to mě moc bavilo. Montika už toliko ne. Místo něho to celé odběhla panička, taky byla celá zadýchaná :-). Montik se alespoň pořádně vyvenčil :-). Já pak běžel ještě jednou ve dvojici s Ginnou (moje veliká láska), start jsem měl opravdu bleskový, ale pak se mi nějak zamotaly nožičky a já se pěkně natáhnul..... chvíli jsem nevědel, co se děje, ale nakonec jsem doběhl taky. Zato agility už mi tolik nešlo, ale v tom se zase vyžíval Monty. Tomu to šlo. Já to alespoň pořádně okomentoval přivázanej u sloupu.

 

No a než jsme se nadáli, byl týden u konce a my jeli domů. Panička bohužel musela domů už v pátek, takže ani nevím, jak jsme dopadli v soutěžích a taky jsme nedostali žádné ceny..... :-( Tak snad příště.....

 

Lucky

 

 

 [Akt. známka: 2,33] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Monika Boháčková | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.luckygrisom.estranky.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 5.11.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.

23.08.2017: Semináře, přednášky...
Seminář - Nosework s Terezou Hladkou
Kdy: 17.9.2017
Přihlašování: ZDE!
.......................................
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
480  (480 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
358  (358 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
336  (336 hl.)
Odčervuji nepravidelně
327  (327 hl.)
Neřeším to
324  (324 hl.)

Celkem hlasovalo: 1825


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie