Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
40 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

HafBO tábor očima bělouše Luckyho

Vydáno dne 13. 08. 2008 (3069 přečtení)

reportáž

V termínu od 12.7. - 18.7. jsme se s paničkou a Montikem účastnili super akce, a to psího tábora. No, co Vám budu povídat, bylo to vážně moooc prima..... ale od začátku.....

 

Reklama


 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 12.7. jsme vyrazili na dlouhou cestu. Když jsme dorazili, přivítala nás teta Hanka a strejda Martin s labroušem Andym, se kterými jsme byli na pokoji. Nejdřív jsme si vše vybalili a šli se podívat po okolí, tam Vám bylo taaak krásně :-). No, ale abych to nezdržoval. Ten den už se nic nedělo, jen se sjelo dalších háfo psů s páníkama (jako opravdu háááfooo, viz fotečka) a šlo se spát.

 

Celý týden jsem vstávali brzy, přeci nebudeme chrnět do osmi, ne? Tak jsem celou smečku budil už v půl šesté, ale nějak se jim to nelíbilo, tak jsem jim dával ještě tak půl hoďky, ale pak už jsme vážně chodili ven. No, s postupujícím časem jsem to trochu natahoval, ale dýl jak v 7.30 jsme nevstávali. Ráno nás celkem 3x čekala poslušnost u Viktora.  Jednou byl Montik s Martinem na jiné hodině poslušnosti a velice si to pochvaloval. Taky aby ne. Já dřel jako kůň a on dostával buřtíky, to je teda spravedlnost.

 

Odpo byli vždy nějaké soutěže, agility nebo byl klid a spalo se. Celý týden se prostě dělali nějaké voloviny, jako že sme měli jít spolu s páníčkama jakousi opičí dráhu na vodítku a nesměli sme zatáhnout, běhali jsme na čas, nechali se nosit, jíst chleby, plavat a dalších spoustu sranda věciček :-). Psina musí být. Jo a nesmím zapomenout na to, že paničce zavázali oči a já ji jako měl poslouchat. No, moc se mi nechtělo, to víte, ale prej jsem byl šikovný. Jen na lehni a vstaň jsem se jí vybodl, no řeknětě..... když mě nevidí..... :-) Za celý týden jsem si taky byli 2x zaplavat, a zkusil jsem si coursing a agility. Ty jo, to bylo dobrý. Hlavně ten coursing. To takhle běžíte za něčím strašně rychlým (prý střapec, říkala panička) a nikdo vám nehubuje, že nesmíte. Naopak Vás ještě povzbuzují..... to bylo super, to mě moc bavilo. Montika už toliko ne. Místo něho to celé odběhla panička, taky byla celá zadýchaná :-). Montik se alespoň pořádně vyvenčil :-). Já pak běžel ještě jednou ve dvojici s Ginnou (moje veliká láska), start jsem měl opravdu bleskový, ale pak se mi nějak zamotaly nožičky a já se pěkně natáhnul..... chvíli jsem nevědel, co se děje, ale nakonec jsem doběhl taky. Zato agility už mi tolik nešlo, ale v tom se zase vyžíval Monty. Tomu to šlo. Já to alespoň pořádně okomentoval přivázanej u sloupu.

 

No a než jsme se nadáli, byl týden u konce a my jeli domů. Panička bohužel musela domů už v pátek, takže ani nevím, jak jsme dopadli v soutěžích a taky jsme nedostali žádné ceny..... :-( Tak snad příště.....

 

Lucky

 

 

 [Akt. známka: 2,33] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Monika Boháčková | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.luckygrisom.estranky.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.

07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
750  (750 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
523  (523 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
456  (456 hl.)
Odčervuji nepravidelně
467  (467 hl.)
Neřeším to
468  (468 hl.)

Celkem hlasovalo: 2664


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie