Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
62 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

HafBO tábor očima bělouše Luckyho

Vydáno dne 13. 08. 2008 (3207 přečtení)

reportáž

V termínu od 12.7. - 18.7. jsme se s paničkou a Montikem účastnili super akce, a to psího tábora. No, co Vám budu povídat, bylo to vážně moooc prima..... ale od začátku.....

 

Reklama


 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 12.7. jsme vyrazili na dlouhou cestu. Když jsme dorazili, přivítala nás teta Hanka a strejda Martin s labroušem Andym, se kterými jsme byli na pokoji. Nejdřív jsme si vše vybalili a šli se podívat po okolí, tam Vám bylo taaak krásně :-). No, ale abych to nezdržoval. Ten den už se nic nedělo, jen se sjelo dalších háfo psů s páníkama (jako opravdu háááfooo, viz fotečka) a šlo se spát.

 

Celý týden jsem vstávali brzy, přeci nebudeme chrnět do osmi, ne? Tak jsem celou smečku budil už v půl šesté, ale nějak se jim to nelíbilo, tak jsem jim dával ještě tak půl hoďky, ale pak už jsme vážně chodili ven. No, s postupujícím časem jsem to trochu natahoval, ale dýl jak v 7.30 jsme nevstávali. Ráno nás celkem 3x čekala poslušnost u Viktora.  Jednou byl Montik s Martinem na jiné hodině poslušnosti a velice si to pochvaloval. Taky aby ne. Já dřel jako kůň a on dostával buřtíky, to je teda spravedlnost.

 

Odpo byli vždy nějaké soutěže, agility nebo byl klid a spalo se. Celý týden se prostě dělali nějaké voloviny, jako že sme měli jít spolu s páníčkama jakousi opičí dráhu na vodítku a nesměli sme zatáhnout, běhali jsme na čas, nechali se nosit, jíst chleby, plavat a dalších spoustu sranda věciček :-). Psina musí být. Jo a nesmím zapomenout na to, že paničce zavázali oči a já ji jako měl poslouchat. No, moc se mi nechtělo, to víte, ale prej jsem byl šikovný. Jen na lehni a vstaň jsem se jí vybodl, no řeknětě..... když mě nevidí..... :-) Za celý týden jsem si taky byli 2x zaplavat, a zkusil jsem si coursing a agility. Ty jo, to bylo dobrý. Hlavně ten coursing. To takhle běžíte za něčím strašně rychlým (prý střapec, říkala panička) a nikdo vám nehubuje, že nesmíte. Naopak Vás ještě povzbuzují..... to bylo super, to mě moc bavilo. Montika už toliko ne. Místo něho to celé odběhla panička, taky byla celá zadýchaná :-). Montik se alespoň pořádně vyvenčil :-). Já pak běžel ještě jednou ve dvojici s Ginnou (moje veliká láska), start jsem měl opravdu bleskový, ale pak se mi nějak zamotaly nožičky a já se pěkně natáhnul..... chvíli jsem nevědel, co se děje, ale nakonec jsem doběhl taky. Zato agility už mi tolik nešlo, ale v tom se zase vyžíval Monty. Tomu to šlo. Já to alespoň pořádně okomentoval přivázanej u sloupu.

 

No a než jsme se nadáli, byl týden u konce a my jeli domů. Panička bohužel musela domů už v pátek, takže ani nevím, jak jsme dopadli v soutěžích a taky jsme nedostali žádné ceny..... :-( Tak snad příště.....

 

Lucky

 

 

 [Akt. známka: 2,33] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Monika Boháčková | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.luckygrisom.estranky.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1275  (1275 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
968  (968 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
738  (738 hl.)
Odčervuji nepravidelně
850  (850 hl.)
Neřeším to
830  (830 hl.)

Celkem hlasovalo: 4661


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie