Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
68 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Kastrace

Vydáno dne 02. 07. 2008 (2187 přečtení)

Všichni psi a feny - spojte se!

Od teď už vím, jak jsou všechny dvounožky proradný - mojí paničku nevyjímaje! Jejich zákeřnosti se stále stupňují, takže je třeba tomu nějak udělat útrum nebo to s námi špatně skončí. Si představte, co mi ta Ivucha zase připravila za zážitek. .....

Reklama


Začalo to už předevčírem - celý den mi nedali jíst, a to i přesto, že mi kručelo v bříšku takovým způsobem, že mě to i budilo ze spánku. Stojíc u spíže jsem řvala hlady a s těma necitama to ani nehlo. To už jsem teda šla spát pěkně vytočená, a to jsem ještě neměla ani tucha, co mě čeká na druhý den.

Ráno vypadalo ještě celkem normálně. Iva se najedla, nachystala snídani papouchům a šly jsme se kousek projít. Ovšem pak zase zrada - po procházce má přeci příjít snídaně a ona zase prdlačka! Hlady jsem už šilhala, ale žádný granulky se prostě nekonaly a místo toho mě Iva naložila do auta. Na chvilku jsem se uklidnila, protože jsem myslela, že pojedem potrénovat agility, a že tam dostanu nějakýho toho buřtíka, ale to jsem se šereně mýlila.

Dojely jsem do takovýho domečku, který já už moc dobře znám! Tolikrát už mi tam ubližovali různýma píchancema, že to ani na tlapkách spočítat nedokážu. Ale včerejšek byl vrchol drzosti! Panička se chvilku vybavovala s jinou dvounožkou (prý pani doktorka) a najednou mě ta cizí dvounožka odvedla a představte si, že Iva normálně bez jakékoliv snahy mě zachránit odjela!

Pak přišlo to nejhorší - cizí dvounožka mi dala pigáro a já usla. Zdálo se mi o tom, že mě unesli mimozemšťani, kteří byli celí v zeleném, a kteří mi rozřízli bříško a zkoumali mě. Pak jsem se probudila s bolehlavem jak po lahvi smradlavý vody co pijou dvounožky a představte si - já to bříško měla opravdu zašitý! Takže žádnej sen - opravdu jsem se stala obětí mimozemského únosu!

Chvilku po tom, co jsem se probrala si pro mě přijela panička, ale řeknu vám - neměla jsem vůbec chuť se s ní mazlit. Bylo mi hrozně šoufl a hlavně jsem na ní byla strašně naštvaná - tohle mi přeci nemůže dělat! Ona se mě teda snažila různě ukecávat. Říkala, že už to mám za sebou, a že už to bude jenom lepší. Taky říkala, že je to pro moje dobro, ale to mě teda akorát víc vytočila. Přeci já moc dobře vím, co je pro mě dobrý a rozkuchaný břicho to určitě není!

Ještě se zase chvilu vybavovala s pani doktorkou, od které jsem ještě dostala na doma prášky a konzervičku k večeři a pak už jsme jely domů. Doma jsem zase usla jako dřevo, ale brzy jsem se probrala a už mi bylo celkem fajn. Sice mám rozřízlý bříško, ale celkem mi to nevadí. Zdá se mi, že mě to téměř neomezuje, a taky se mi líbí, že to Ivu vytáčí. Prý mám totiž dodržovat aspoň 10 dní klidovej režim - to si se mnou užije holka zlatá!

 

Ellie

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Iva Paboučková | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://web4dog.cz/ellie/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1210  (1210 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
917  (917 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
693  (693 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4401


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie