Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
45 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Hostivař

Vydáno dne 19. 03. 2008 (1893 přečtení)

procházka kolem vodní nádrže Hostivař

Míra se Sharinkou naplánovali hromadnou procházku nejen pro kamarády z HafBO cvičáku. Páníčci trošku podiskutovali o místu a datumu konání akce a rozhodlo se, že půjdeme v sobotu 15.3.2008 do Hostivaře. ...

Reklama


Iva moc nevěděla, jak se na místo dostat, tak jsme si dali sraz na parkovišti kousek od Barrandovskýho mostu. Tam na nás čekal Míra se Shari a pak jsme jely za ním až do Hostíku. Tam už jsme se sešli v plný sestavě a řeknu vám, že si ani nepamatuju, kdo tam všechno byl. Celkem tam bylo minimálně 20 hafanů + páníčci. Jen tak co si vzpomínám, tak tam byla Sushi (GR), Sofča (RTW), Shari (boxer), Morda (kříženec), Boženka (čivava), Bačkorka (YT), Nikita (beagle), Winnie (briard), Franco (kříženec), pak spousta RR - Rusty, Drak, Albert, Aengus,… no vážně si to všechno nepamatuju.

 

Iva si pořád s někým povídala a já běhala a běhala. Počasí bylo parádní, tak jsme vydržely chodit asi 4 hodiny. Myslím, že jsme tvořili i docela slušnou atrakci, protože nemalý počet kolemjdoucích si nás fotil a lidi kroutili hlavou, jak je to možný, že je tolik pejsků bez problémů pohromadě.

 

Občas jsem chtěla vysvětlit Bačkoře (yorkšírek), že jsem mnohem větší a silnější, ale dostala jsem vždy nakládačku od Ivy a Radky, tak jsem jí nemohla patřičně dát najevo, kdo je tady pánem. Když jsme šli kolem vody, tak jsem dala letošní první koupel. Plavalo nás hodně, dokonce i malá Bačkorka aportovala klacíčky! Největší ostudu u vody udělala Sofča, protože se zamotala rybářům do sítí.

 

Pak už jsem se všichni jen rozloučili, naskákali do aut a jelo se. Domů jsme dorazily k večeru, já si dala véču a pak následovalo kóma - padla jsem jak zabitá a nic, co se dělo kolem, mě už nemohlo vzbudit.

 

Ellie 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Iva Paboučková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://web4dog.cz/ellie/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
689  (689 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
438  (438 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
403  (403 hl.)
Odčervuji nepravidelně
401  (401 hl.)
Neřeším to
390  (390 hl.)

Celkem hlasovalo: 2321


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie