Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
50 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Hostivař

Vydáno dne 19. 03. 2008 (1947 přečtení)

procházka kolem vodní nádrže Hostivař

Míra se Sharinkou naplánovali hromadnou procházku nejen pro kamarády z HafBO cvičáku. Páníčci trošku podiskutovali o místu a datumu konání akce a rozhodlo se, že půjdeme v sobotu 15.3.2008 do Hostivaře. ...

Reklama


Iva moc nevěděla, jak se na místo dostat, tak jsme si dali sraz na parkovišti kousek od Barrandovskýho mostu. Tam na nás čekal Míra se Shari a pak jsme jely za ním až do Hostíku. Tam už jsme se sešli v plný sestavě a řeknu vám, že si ani nepamatuju, kdo tam všechno byl. Celkem tam bylo minimálně 20 hafanů + páníčci. Jen tak co si vzpomínám, tak tam byla Sushi (GR), Sofča (RTW), Shari (boxer), Morda (kříženec), Boženka (čivava), Bačkorka (YT), Nikita (beagle), Winnie (briard), Franco (kříženec), pak spousta RR - Rusty, Drak, Albert, Aengus,… no vážně si to všechno nepamatuju.

 

Iva si pořád s někým povídala a já běhala a běhala. Počasí bylo parádní, tak jsme vydržely chodit asi 4 hodiny. Myslím, že jsme tvořili i docela slušnou atrakci, protože nemalý počet kolemjdoucích si nás fotil a lidi kroutili hlavou, jak je to možný, že je tolik pejsků bez problémů pohromadě.

 

Občas jsem chtěla vysvětlit Bačkoře (yorkšírek), že jsem mnohem větší a silnější, ale dostala jsem vždy nakládačku od Ivy a Radky, tak jsem jí nemohla patřičně dát najevo, kdo je tady pánem. Když jsme šli kolem vody, tak jsem dala letošní první koupel. Plavalo nás hodně, dokonce i malá Bačkorka aportovala klacíčky! Největší ostudu u vody udělala Sofča, protože se zamotala rybářům do sítí.

 

Pak už jsem se všichni jen rozloučili, naskákali do aut a jelo se. Domů jsme dorazily k večeru, já si dala véču a pak následovalo kóma - padla jsem jak zabitá a nic, co se dělo kolem, mě už nemohlo vzbudit.

 

Ellie 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Iva Paboučková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://web4dog.cz/ellie/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

18.03.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 25.03.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
939  (939 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
677  (677 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
541  (541 hl.)
Odčervuji nepravidelně
588  (588 hl.)
Neřeším to
574  (574 hl.)

Celkem hlasovalo: 3319


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie