Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
75 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Vánoční HAFBO procházka

Vydáno dne 27. 12. 2007 (1491 přečtení)

první socializační výlet našeho prcka

Na 2. svátek vánoční jsme se přihlásili na procházku s HafBezObav.

Reklama


Náš malý černý čertík Franco doposud nebyl nikdy mezi více psy, proto jsem se rozhodla, že vezmu jen jeho a pojmu procházku jako socializační. Ještě nebyl nikde bez maminky Píny a velkého bráchy Rustyho. Hlavně jsem ho potřebovala pořádně unavit. První zkouškou pro Franca byla jízda tramvají, kterou zvládl naprosto skvěle. Popojeli jsme na Břevnov, kde už na nás čekal Jakub s Bonney a společně jsme autem vyrazili smět Velká Ohrada. Když jsme přijeli bylo už na místě asi 20 psů - opět převládali zrzouni. Franco se celkem rychle rozkoukal a hned obíhal tety a strejdy, zda někdo z nich nemá něco dobrého. Když už byla sestava kompletní (cca 30 lidí a cca 25 psů) vydali jsme se na okruh Dalejské údolí, Holyně, Barrandov a Prokopské údolí. Psi celou cestu zvesela dováděli. Našel se čas i na společné foto.
Za Holyní v půli cesty se polovina účastníků odpojila a vzala to kratší cestou zpět. My pokračovali se zbytkem tu delší trasu. Franco šlapal hrdinně skoro celou cestu, běhal za stopovačkou a vodil stále jednoho z pejsků. Ani jednou za celou cestu nezakňoural. Až ke konci na něm bylo vidět, že je už unavený a tak si ho vzal Peter pod bundu. Tam Franco hned usnul. V Prokopském údolí jsme udělali ještě pár společných psích fotek a po cca 3 hodinách jsme dorazili zpět na Velkou Ohradu. Procházka to byla velmi příjemná, skvěle jsme si pokecali a psi se parádně vyběhali. Doma jsme byli kolem 14.00 hod., Franco hned usnul a spal skoro nonstop až do rána.
Už se těšíme na další podobnou akci.

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Pavla Gašpárkova | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

18.03.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 25.03.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
946  (946 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
682  (682 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
544  (544 hl.)
Odčervuji nepravidelně
592  (592 hl.)
Neřeším to
577  (577 hl.)

Celkem hlasovalo: 3341


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie