Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
67 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Mikročipy a čtecí zařízení pro útulky

Vydáno dne 05. 12. 2007 (2038 přečtení)

Přemýšlíte, jak před koncem roku zpříjemnit život opuštěným pejskům bez domova a po zkušenostech s různými nadacemi nechcete, aby Vaše pomoc skončila jinde než právě u potřebných psů a koček? Prostřednictvím sponzorské aktivity Národního registru majitelů zvířat PES 2011 máte možnost naprosto konkrétně a přehledně pomoci jednomu či více zcela konkrétním pejskům či kočičkám. Ani koruna z Vašeho příspěvku nebude použita jinak než Vámi zvoleným způsobem. .....

 

Reklama


 

Proč právě mikročip? 
Pouhých 117,- Kč, které darujete na mikročip, může změnit osud jednoho opuštěného zvířete. Pokud darujete pejskovi mikročip, má šanci se při ztrátě dostat rychle zpět k majiteli. Nebude tak zbytečně ujídat z misky psům, kteří jsou skutečně opuštění. Tím zároveň útulek šetří náklady na provoz. 


Princip akce je jednoduchý: vyberete si jeden z útulků zapojených do akce, zvolíte počet mikročipů, které chcete či můžete darovat, e-mailem nebo SMS zprávou obdržíte podklady pro platbu. Dotovaná cena jednoho mikročipu je 117,- Kč. Zbývající část ceny a náklady na registraci mikročipu hradí provozovatel Národního registru majitelů zvířat. Jakmile je platba připsaná na účet, zašleme mikročipy s následující zásilkou útulku. Poštou obdržíte potvrzení o převzetí daru konkrétním útulkem a originál daňového dokladu. Ty můžete použít jako doklad pro odečtení hodnoty daru z daňového základu při ročním vyúčtování daně z příjmu. Seznam útulků najdete na www.narodniregistr.cz  a na  www.altercan.com


Jak objednat mikročipy pro útulky: 
1.   na www.altercan.com/utulky/ (postupujete jako při běžné objednávce)
2.   e-mailem na adrese info@narodniregistr.cz (do zprávy uveďte název útulku a počet darovaných čipů) 
3.   SMS zprávou na tel. 602 611 053 (s názvem útulku, počtem čipů) 


Pokud požadujete zaslání daňového dokladu a potvrzení poštou, nezapomeňte uvést Vaše jméno a adresu. 
Mikročip je ihned po odeslání útulku zapsaný do Národního registru majitelů zvířat. Od této chvíle bude možné vždy dohledat, ze kterého útulku byl pejsek osvojen, nový majitel pak pouze doplní do databáze své kontaktní údaje.
Nemůžete si vybrat, kterému útulku pomoci? Pokud neurčíte konkrétní útulek, předáme čipy útulku, který bude mít nejmenší podporu dárců. Tři z útulků také stále hledají dárce čtecího zařízení. 
V loňském roce zakoupili majitelé a milovníci psů a koček čtecí zařízení a mikročipy pro útulky v celkové hodnotě 239.000,- Kč, provozovatel Národního registru majitelů zvířat přispěl částkou 183.000,- Kč. Akce pokračovala i v letošním roce nákupem mikročipů pro jednotlivé útulky, v jejich prospěch dosud směřovalo celkem 583.000,- Kč. Přesto je to stále jen zlomek roční potřeby mikročipů pro psy, kteří se během svého života dostávají vinou lidí do útulku. Pro pokrytí roční provozní potřeby útulky zapojené do akce potřebují 7000 mikročipů. Pomůžete toto číslo společně s námi snížit? 


Všem, kteří se již do akce zapojili děkujeme. 


[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: www.narodniregistr.cz )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
899  (899 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5485


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie