Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
13 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Běž, táhni a nezapomeň zatáčet II.

Vydáno dne 14. 11. 2007 (2549 přečtení)

Kterak jsem poprvé běžel dog trek....

Reklama


Ke své účasti jsem přišel docela náhodou. Původně nic takového v plánu nebylo, nebo že by se panička zapomněla zmínit? Kdepak, kdyby nebylo naší kamarádky Kamily, nenašel by se žádný odvážlivec, který by byl ochoten nechat se mnou vláčet několik kilometrů. Kamila jako zkušená běžkyně mě zvládla vést celou trasu tak, abychom přiběhli do cíle spolu a po svých. V cílové rovince jsem se ještě stihl trochu nabrousit na svého závodního soka, ale než se stihlo něco semlít, byl závod za námi.
Má běžecká partnerka o mně prohlásila, že jsem trdlo, ale jelikož jsme nakonec obsadili druhé místo, asi to nebude úplně pravda. No řekněte, první závod a hned umístění?
Teď jsem malinko předběhl děj, protože na vyhlašování jsme se docela načekali. Tady následuje jediná výtka organizátorům: Když se řekne, že se bude vyhlašovat v danou hodinu, což pro nás už tak znamená dlouhé čekán, a nakonec všichni včetně diváků ještě půlhodiny přihlížíme marnému souboji pořadatelů s časem, není to úplně to pravé. V danou chvíli pořadatelé dělali, co mohli, ale kompletovat ceny ještě pět minut před jejich předáním je minimálně faux paus.
Nakonec bych ještě vzpomněl závod dětí. Takové odhodlání se jen tak nevidí. Holinky se sice neukázaly jako pravá běžecká obuv na klouzavý povrch, ale závodníci byli stateční. S vlastními nebo zapůjčenými pejsky předváděli výkony stejně tak skvělé jako dospělí. Bohužel to i jeden dospělák pojal tak, že co jsem nedokázal já, musí můj potomek. A rozplakat závodníka v cíli tím, že mu vulgárním výrazem sdělím, že to...
Prostě, cokoliv dělám za sport či aktivitu, dělám v první řadě pro radost z pohybu, společnosti, pro určité napětí, ale i když se něco nepovede, na vztek a slzy bychom měli zapomenout. Čas se nedá vrátit a je lepší myslet na to, jak to příště udělat lépe.

[Akt. známka: 2,50] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Sandra Bejšáková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1198  (1198 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
902  (902 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
683  (683 hl.)
Odčervuji nepravidelně
787  (787 hl.)
Neřeším to
768  (768 hl.)

Celkem hlasovalo: 4338


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie