Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
56 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Tragicky dlouhé tratě - 1. ročník

Vydáno dne 03. 11. 2007 (2247 přečtení)

Závody dračích lodí

Jednoho dne mi přišla pozvánka na závod dračích lodí. Jelikož jsem pro každou srandu, přihlásila jsem se do týmu HafBezObav. Posádku tvořilo dvacet pádlujících lidí, jeden kormidelník a jeden bubeník. Nikdo z nás neměl s dračí lodí žádné zkušenosti, a tak jsme si v loděnici v Malé Chuchli domluvili alespoň jeden trénink s profesionální kormidelnicí a bubenicí. Tam jsem se teprve dozvěděla, že závod se jede 200m. Ještě než jsme na vodu vyrazili, tak jsem si říkala, že 200m je přeci krátká vzdálenost. Po prvních metrech na vodě jsem změnila názor a málem mě kleplo, když mi řekli, že těch 200m pojedeme 3x. Po hodině usilovného snažení všech dvaceti pádlujících jsme se jakžtakž dokázali sladit a pádlovat jako jeden muž. Dokonce jsme dostali od naší kormidelnice a bubenice velkou pochvalu......

Reklama


 


Závodní den D. Nějak jsem si tenkrát, když jsem se přihlašovala, neuvědomila, že závod se jede v říjnu, což už bývá pěkná zima. Ráno jsem se probudila do mlhavého, studeného, podzimního rána a začala se trochu proklínat, že jsem tak moc akční. Dopoledne byl na programu závod profesionálních lodí a v poledne přišel na řadu náš závod „firemních“ lodí. Když jsme dorazili na místo do loděnice v Malé Chuchli, dostali jsme od kapitánky naší lodě všichni dres – tričko a kšiltovku. Měli jsme i početný podpůrný tým na břehu, který usilovně fandil. Nejdříve se jely dvě časovky, podle kterých se pak určovaly finálové jízdy. Nám los přidělil na obě časovky posádku „Je nás málo“. Hned po startu obou jízd jsme vyrazili jako střela, ale bohužel každý pádloval v jiném tempu. Než se nám podařilo sladit, byli jsme už pomalu v cíli. Nakonec jsme byli pomalejší jen o chlup. O pauze před finálovými jízdami jsme se řádně posilňovali grogy, svařáky, atd..

Finálovou jízdu jsme jeli o 5. - 7. místo. Jak se ukázalo jeden trénink byl málo, opět nastala stejná situace jako při časovkách. Než jsme se sladili v pádlování, měli jsme malou ztrátu za ostatními. S válečným pokřikem „Haf, haf, haf bez obav!“ jsme s minimální ztrátou dorazili za soupeři do cíle. I přes velkou zimu se naše posádka HafBezObav při své premiéře umístila na krásném 7. místě s cenou pro „Nejtragičtější posádku“. Myslím, že můžu za všechny říct, že to bylo super a moc jsme si tento den užili. Budeme poctivě trénovat a příští ročník jim všem ukážeme.

 


[Akt. známka: 2,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Pavla Gašpárkova | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1209  (1209 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
916  (916 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
692  (692 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4398


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie