Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
66 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Upozornění, čtěte pořádně smlouvy..

Vydáno dne 28. 10. 2007 (2013 přečtení)

Dobrý den, dne 25. 9. 2007 jsem u vaší pojišťovny uzavřela pojištění Mazlíček a v řádném termínu částku uhradila. Vzhledem k tomu, že psy chováme odjakživa, byla jsem touto formou pojištění přímo nadšená. Pojištění jsem sjednala telefonicky a byla jsem rovněž ujištěna o platnosti smlouvy od následující půlnoci. Minulý pátek 19. 10. 2007 jsme s naší čubou museli navštívit veterináře z důvodu těžkých zažívacích problémů...

Reklama


Ještě tentýž den jsem nahlásila pojistnou událost a hned v pondělí 22. 10. 07 nafaxovala platební výměry od veterináře (musím upozornit, že pro mě celkem ve značné výši). Jaké však bylo moje zklamání z dnešního dne, kdy mi jakási slečna sdělila, že na úhradu 70% podílu pojišťovnou nemám nárok, protože v "doplňkových pojistných podmínkách" je napsáno, že pojištění na nemoc v podstatě začne platit až 30 dnů po uzavření smlouvy!!! Přiznávám, že mou velkou chybou bylo, že doplňkové pojistné podmínky jsem nepřečetla natolik detailně, abych s tímto "přístupem" počítala předem. Vysvětlení slečny, že se tím pojišťovna chrání, abych si nepojistila již nemocného psa a pak nevymáhala peníze je pro mě v tomto případě absolutně nedostačující a nesmyslné, protože v mém konkrétním případě je zcela prokazatelné, že pes opravdu nebyl nemocný celé tři týdny od uzavření smlouvy. Jelikož s vaší pojišťovnou mám již několik "lepších zkušeností", ztrácím veškerou důvěru, že při příští nemoci nebo úrazu psa se opět nenajde nějaký dodatek, kvůli kterému opět nedostanu ani korunu. Připadám si jak nějaký podvodník, který se neoprávněně snaží dostat peníze prostřednictvím svého psa. Z vaší strany se mi celá tato (pro mě velice nepříjemná) záležitost jeví jako naprosto nesolidní a téměř sprostá. Doufám, že v nejbližší době přijde s touto variantou pojištění i jiná pojišťovna, protože s Českou jako klient končím a se svou zkušeností s pojištěním Mazlíček samozřejmě seznámím veškeré své okolí majitelů a chovatelů, aby nebyli zaskočeni stejně nepříjemně jako já. Nečekám, že se mému sdělení bude někdo nějak věnovat a měnit odstavce v pojistných podmínkách, ale myslím si, že jsem měla být upozorněna, že smlouva neplatí od "následující půlnoci", ale až za měsíc od uzavření!!! Navíc formulace, že „pojišťovna není povinna plnit za škodní události, ke kterým došlo v době do 30 dnů ode dne počátku pojištění psa“ je dle mého nejednoznačná. Ovšem pro pojišťovnu výklad „není povinna“ = nezaplatí.

[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Barbora Jiříková | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1442  (1442 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1139  (1139 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
904  (904 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1015  (1015 hl.)
Neřeším to
999  (999 hl.)

Celkem hlasovalo: 5499


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie