Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
41 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Upozornění, čtěte pořádně smlouvy..

Vydáno dne 28. 10. 2007 (1913 přečtení)

Dobrý den, dne 25. 9. 2007 jsem u vaší pojišťovny uzavřela pojištění Mazlíček a v řádném termínu částku uhradila. Vzhledem k tomu, že psy chováme odjakživa, byla jsem touto formou pojištění přímo nadšená. Pojištění jsem sjednala telefonicky a byla jsem rovněž ujištěna o platnosti smlouvy od následující půlnoci. Minulý pátek 19. 10. 2007 jsme s naší čubou museli navštívit veterináře z důvodu těžkých zažívacích problémů...

Reklama


Ještě tentýž den jsem nahlásila pojistnou událost a hned v pondělí 22. 10. 07 nafaxovala platební výměry od veterináře (musím upozornit, že pro mě celkem ve značné výši). Jaké však bylo moje zklamání z dnešního dne, kdy mi jakási slečna sdělila, že na úhradu 70% podílu pojišťovnou nemám nárok, protože v "doplňkových pojistných podmínkách" je napsáno, že pojištění na nemoc v podstatě začne platit až 30 dnů po uzavření smlouvy!!! Přiznávám, že mou velkou chybou bylo, že doplňkové pojistné podmínky jsem nepřečetla natolik detailně, abych s tímto "přístupem" počítala předem. Vysvětlení slečny, že se tím pojišťovna chrání, abych si nepojistila již nemocného psa a pak nevymáhala peníze je pro mě v tomto případě absolutně nedostačující a nesmyslné, protože v mém konkrétním případě je zcela prokazatelné, že pes opravdu nebyl nemocný celé tři týdny od uzavření smlouvy. Jelikož s vaší pojišťovnou mám již několik "lepších zkušeností", ztrácím veškerou důvěru, že při příští nemoci nebo úrazu psa se opět nenajde nějaký dodatek, kvůli kterému opět nedostanu ani korunu. Připadám si jak nějaký podvodník, který se neoprávněně snaží dostat peníze prostřednictvím svého psa. Z vaší strany se mi celá tato (pro mě velice nepříjemná) záležitost jeví jako naprosto nesolidní a téměř sprostá. Doufám, že v nejbližší době přijde s touto variantou pojištění i jiná pojišťovna, protože s Českou jako klient končím a se svou zkušeností s pojištěním Mazlíček samozřejmě seznámím veškeré své okolí majitelů a chovatelů, aby nebyli zaskočeni stejně nepříjemně jako já. Nečekám, že se mému sdělení bude někdo nějak věnovat a měnit odstavce v pojistných podmínkách, ale myslím si, že jsem měla být upozorněna, že smlouva neplatí od "následující půlnoci", ale až za měsíc od uzavření!!! Navíc formulace, že „pojišťovna není povinna plnit za škodní události, ke kterým došlo v době do 30 dnů ode dne počátku pojištění psa“ je dle mého nejednoznačná. Ovšem pro pojišťovnu výklad „není povinna“ = nezaplatí.

[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Barbora Jiříková | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
681  (681 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
430  (430 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
396  (396 hl.)
Odčervuji nepravidelně
393  (393 hl.)
Neřeším to
379  (379 hl.)

Celkem hlasovalo: 2279


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie