Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
48 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Jste dokonalá panička?

Vydáno dne 24. 07. 2007 (2350 přečtení)

Odpovíte-li si na tuto otázku kladně, nejspíš si představíte, že dokonalost spočívá v dobrém jídle, pohybu, péči a lásce k vašemu mazlíčkovi. Brzy se však v České republice také rozmůže trend, který v západních státech plní kapsy obchodníků s proprietami pro zvířecí mazlíčky.

Reklama


Otázka vkusu

Vlastnit pejska už neznamená poskytnout mu „pouze“ péči uvedenou v praktických příručkách. Měli byste také být styloví. Že vám obojek neladí k vodítku? To musíte co nejdříve napravit v některém ze značkových zverimexů. Ale takováto celkem běžná „úchylka“ je vlastní mnohým z nás.

Co je víc než móda

Avšak pes, hlavně ten z města, neplní už jen funkci nejlepšího kamaráda. Nějak se mu dostalo i funkce módního doplňku a zrcadla našeho módního stylu. Není výjimečné potkat v Praze na eskalátorech dokonalou slečnu, která místo kabelky má na ruce navlečenou tašku se psem. Taška je samozřejmě značková, pes čistokrevný a na krku má obojek z butiku. Jestlipak si toho chlupáč váží…Kdepak, jediné na čem záleží jsou obdivné či mírně, ale jen velmi mírně závistivé pohledy okolojdoucích.

Dnes už má každé roční období trendy nejen lidské módy, ale i té zvířecí. V zasvěcených salónech vám poradí jaká barva a střih oblečků právě letí.

Finance bez hranic

Za vodítko ze značkového obchodu celkem snadno můžete utratit víc, než za svůj opasek z módního butiku. Přeci jenom, konkurence u psí módy ještě není taková, a tak není problém najít obchod, kde pod osm set korun pořídíte maximálně tašku, do které by vám jinak zabalili obleček za dva tisíce korun.

Nemáte-li za co utrácet, pořiďte si pejska. Pokud mu zajistíte kompletní garderobu, výstroj a doplňky z dílny psího módního návrháře, peníze začnete počítat na desetitisíce.

[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Sandra Bejšáková | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
681  (681 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
430  (430 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
396  (396 hl.)
Odčervuji nepravidelně
393  (393 hl.)
Neřeším to
379  (379 hl.)

Celkem hlasovalo: 2279


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie