Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
60 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Jste dokonalá panička?

Vydáno dne 24. 07. 2007 (2449 přečtení)

Odpovíte-li si na tuto otázku kladně, nejspíš si představíte, že dokonalost spočívá v dobrém jídle, pohybu, péči a lásce k vašemu mazlíčkovi. Brzy se však v České republice také rozmůže trend, který v západních státech plní kapsy obchodníků s proprietami pro zvířecí mazlíčky.

Reklama


Otázka vkusu

Vlastnit pejska už neznamená poskytnout mu „pouze“ péči uvedenou v praktických příručkách. Měli byste také být styloví. Že vám obojek neladí k vodítku? To musíte co nejdříve napravit v některém ze značkových zverimexů. Ale takováto celkem běžná „úchylka“ je vlastní mnohým z nás.

Co je víc než móda

Avšak pes, hlavně ten z města, neplní už jen funkci nejlepšího kamaráda. Nějak se mu dostalo i funkce módního doplňku a zrcadla našeho módního stylu. Není výjimečné potkat v Praze na eskalátorech dokonalou slečnu, která místo kabelky má na ruce navlečenou tašku se psem. Taška je samozřejmě značková, pes čistokrevný a na krku má obojek z butiku. Jestlipak si toho chlupáč váží…Kdepak, jediné na čem záleží jsou obdivné či mírně, ale jen velmi mírně závistivé pohledy okolojdoucích.

Dnes už má každé roční období trendy nejen lidské módy, ale i té zvířecí. V zasvěcených salónech vám poradí jaká barva a střih oblečků právě letí.

Finance bez hranic

Za vodítko ze značkového obchodu celkem snadno můžete utratit víc, než za svůj opasek z módního butiku. Přeci jenom, konkurence u psí módy ještě není taková, a tak není problém najít obchod, kde pod osm set korun pořídíte maximálně tašku, do které by vám jinak zabalili obleček za dva tisíce korun.

Nemáte-li za co utrácet, pořiďte si pejska. Pokud mu zajistíte kompletní garderobu, výstroj a doplňky z dílny psího módního návrháře, peníze začnete počítat na desetitisíce.

[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Sandra Bejšáková | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1442  (1442 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1138  (1138 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
904  (904 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1015  (1015 hl.)
Neřeším to
999  (999 hl.)

Celkem hlasovalo: 5498


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie