Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
69 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Kladenský voříšek 2007

Vydáno dne 24. 06. 2007 (2368 přečtení)

Je horké sobotní odpoledne. Přestože ještě máme jaro, sluníčko se snaží stejně jako v létě. V autě se už skoro nedá držet  volant a já hledám kladenské kynologické cvičiště. Nenápadnou cedulku, odkazující na odbočku, napoprvé míjím. Jako rodilý kladeňák se trochu stydím, nikdy předtím jsem tu nebyla. Auto nechávám na louce a vyrážím po zvuku štěkotu. Projdu tunelem pod železniční tratí, vzápětí koukám na kynologický areál. Vše je upravené od trávníku, přes překážky, předváděcí kruhy, po zázemí pro návštěvníky i soutěžící.

Reklama


Při prezenci každý účastník dostal kartičku, do které rozhodčí zapisovali vzhled a povahu pejska. Z každé hlavní kategorie a třídy postoupili tři hafani do finále o kladenského voříška. Dohromady se tedy utkalo šest fen a šest zástupců silnějšího psího pohlaví. Každý dostal od pořadatelů chutnou odměnu, umístění pesani k tomu diplom a pohár.
    
První výstavní kruh byl určen pro voříšky, druhý pro pejsky jasného plemena, ale bez PP. Zkušení rozhodčí posuzovali a komentovali nejen vtipně, ale i trefně. Každý si díky tomu odnesl pár nových postřehů a vědomostí.

Dlouhou chvíli si zúčastnění mohli krátit soutěžemi v mini poslušnosti, mini agility nebo ve speciální disciplíně pes šikula. Kromě toho zajistili pořadatelé ukázky služební kynologie, agility a flyballu. Pro děti byl skoro celý den k dispozici poník.


Organizace neměla chybu. Všichni si našli ten svůj objekt kynologického zájmu. Někteří doslova při umísťovací akci pejsků nemajících páníka, která probíhala na pozadí.

Těšíme se na příští ročník. (to už si snad budu pamatovat i tu cestu)

Kladenským voříškem 2007 se stala fenka Beruška Aleny Ryšlinkové.

    Pes sympaťák 2007    pes Bobo Andrey Šrajerové
    Pes senior 2007          fenka Čikina Veroniky Šejcové
    Psovod junior 2007     Andrea Šrajerová
    Nejhezčí pár 2007       fenka Bobina Martiny Protivové                                        a pes Ferda Lucie Rozenské


 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Sandra Bejšáková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: foto z www.kynologie-kladno.cz )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1203  (1203 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
908  (908 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
688  (688 hl.)
Odčervuji nepravidelně
794  (794 hl.)
Neřeším to
774  (774 hl.)

Celkem hlasovalo: 4367


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie