Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
59 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Jak se k nám správně přihlásit na cvičení?

Vydáno dne 31. 03. 2006 (5752 přečtení)

Vzhledem k neustále se množícím dotazům a telefonátům na známé nerudovské téma „Kam s ním?“, v tomto případě kam se psem, kterého chcete přihlásit na cvičení a nevíte, jak na to nebo váš počítač prostě „nespolupracuje“, jsme se rozhodli sestavit podrobný návod, jak si s tím poradit.

Reklama
Tak tedy, jak se vlastně k Hafbákům, tudíž k nám, správně přihlásit na cvičení? Postup je následující:
 
přihlášení1) Pokud se na našich stránkách nacházíte poprvé nebo ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak po kliknutí vlevo dole na „Registrace nového čtenáře“.
přihlášení 22) Zadejte své uživatelské jméno a heslo. Pod zvoleným jménem a heslem se ihned přihlaste a používejte je i následně.
přihlášení 33) Na vodorovné liště v hlavním menu klikněte na „Výchova a výcvik“ a dále na „Přihlásit psa“. Zde se vám objeví upozornění: „Jste tady poprvé. Chcete přihlásit svého psa na cvičení?“ Označte variantu „ano“ a systém vám odpoví takto: „Byl vám založen účet na cvičení. Máte na kontě 50 Kč (První lekce je u nás zdarma, tudíž je účet nového zájemce automaticky nabitý na uvedených 50 Kč).
Přihlášení 44) Můžete v podsekci „Přihlásit psa“ přidat svého psa a po aktivaci účtu ho přihlásit na cvičení.“ Poté se vrátíte zpět.
Přihlášení 55) Přidat psa – zde zaregistrujete svého psa a po vyplnění všech údajů data uložíte. Máte-li více psů zaregistrujete je postupně. Po aktivaci vašeho účtu vám bude v budoucnu systém automaticky k vašemu jménu přiřazovat vámi zaregistrované psy.
přihlášení 66) V tomto okamžiku je potřeba váš účet zaktivovat, tzn. že vám musíme umožnit přístup k přidávání kreditů a hlášení se na cvičení. To se stane ihned, jakmile zašlete e.mail na výcvik@hafbezobav.cz, nebo na ICQ: 220-736-435 či zavoláte na 724 132 116 nebo 603 486 867. Nejedná se o žádnou byrokracii ani kádrování, ale o kontrolní postup, abychom věděli, kdo se k nám nově hlásí a především se tak snažíme předejít nejapným žertíkům typu „Nahlásím jim tam 10 fiktivních psů a tím zablokuji možnost přijít pro ostatní!“
přihlášení 77) Ihned po zaktivování účtu můžete přihlásit psa na cvičení.
přihlášení 88) Psa na cvičení přihlásite tak, že si v tabulce vyberete a označíte termín, který vám vyhovuje a kde je volné místo. V případě, že nebudete moci z jakéhokoliv důvodu přijít, můžete psa nejpozději den předem odhlásit (do půlnoci předchozího dne) a využitý kredit se vám automaticky načte zpět na účet. V případě, že tak neučiníte, kredit propadne.
přihlášení 99) Kredity na cvičení lze zakoupit přímo u nás na cvičišti. Je to kartička v hodnotě 50,- nebo 100,- Kč s číselným kódem. Tento kód musíte již sami zadávat do systému pod „Přidat kredit“ a váš účet se tak nabíjí do výše zaplacené částky. Zakoupíte-li si najednou více těchto kreditů, zadáváte jednotlivé kódy postupně a nezapomeňte také vždy jednotlivě „odeslat“ (potvrdit). Z nabitého účtu se pak kredit zase odečítá podle toho, jak se hlásíte na cvičení.

Na závěr musíme ještě upozornit, že tento systém byl zaveden především z důvodu velkého zájmu o náš výcvik, který bychom ale neradi znehodnotili kvantitou na úkor kvality. V praxi to znamená, že vždy uvolníme na daný termín tolik míst, kolik budeme mít k dispozici instruktorů. Každý instruktor se může plnohodnotně věnovat maximálně 10 dospělým jedincům a následně 7 štěňátkům ve školičce.
 
Máme na srdci hlavně spokojenost vaši i vašich pejsků a také, aby jednotlivé lekce byly pro vás přínosem!

[Akt. známka: 2,18] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie