Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
49 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Reni

Vydáno dne 10. 11. 2005 (3152 přečtení)

Ahoooj, víte kdo jsem?? Nevíte co? Já jsem krásný velký Boloňský psík Reni, a ještě k tomu Boloňský psík s PP, to koukáte co?? Podle paničky jsem ten nejkráááásnější pes na světě a jsem na to patřičně hrdý!!!
 
Řeknu vám teď takové ty nepodstatné věci jako třeba - kdy jsem se narodil a tak. Vezmeme to rychle, abyste se dlouho nenudili. Tak třeba je mi jeden rok, mám hezkou srst,.... ne, dost, napíšu to pěkně a rychle.

Reklama


Jmenuji se Reni Valašské hory, měřím 34cm, vážím 6kg, mám čistě bílou vločkovitou srst bez béžovění, sytý pigment, nebojím se…, naše paní chovatelka říká, že jsem takový italský chrtík, dávali mi moc papat a tak ze mě vyrostl krásný velký zdravý pes a to jsem moc pyšný. A s nějakým standardem si nedělám hlavu.
 
Narodil jsem se 29.2.2004, no jo to si se mnou ještě užijete, to budete koukat. Mám trošku odlišnou povahu než normální boloňáčci. Jsem tak nějak více živý a ležet na polštářku načesaný na gauči, no tak to jako néééé, já bych ho radši rozcupoval na milion kousků (no samozřejmě že ten polštář).
 
Panička se mnou chtěla absolvovat výstavy, ale moje rychlé nožičky jí to znemožnily (hehehe ), no ale zase.., musím vám říct, že to nebylo zas tak špatné, stát vzorně na stole a nechat se česat, mám totiž dost času čmuchat všude kolem…a tak.., pak mě vždy vzala do takového velkého kruhu, no žádný kruh to nebyl, byl to čtverec!!!! A začali jsme chodit kolem do kola, to opravdu nebyla vůbec žádná legrace a tak si dovedete představit, jak mě zajímala ta hračka, co držel ten pán, který mě okukoval, v ruce, byla to hračka pěkná, oranžový míček a nechtěl mi ho dát lakomec jeden:o(
 
Ale to je už dávno, teď cvičíme agility a tanec se psem. Řeknu vám, že agility jsou vždycky lepší, no třeba když něco zkazím, nikdy to není na mě a Bára se na mě NESMÍ vztekat, jinak by se na ni paní Podmolová moc zlobila (to je taková hodná paní, které se ale ještě bojím, no co ,pořádně ji neznám, a kdyby mě kousla…)
 
Je to opravdová legrace, hlavně když minimálně 2x říká paní Podmolová Báře: “Pamatuj si, že za 99,9% chyb, které pes v agility udělá, může psovod” a mě pochválí, jak jsem byl hodný, to se mám co:o)
 
Taky jsem jednou spadl z kladiny AUAUAUAU, tak jsem se leknul.., a už se mi tam opravdu nechce šplhat. Zato nejraději mám tunely a skokovky, to jsem pak moc šikovný a někdy dostanu i dva kousky šunky, MŇAM.
 
Když jsme skončili s výstavami, začala mě Barča trápit tancem, no zatím vám řeknu - nic moc.., ale když se to Báře líbí? Tak co se dá dělat (ACH JO). Už toho zvládám docela dost a někdy dostanu i kousek rohlíku (a to si celá rodina stěžuje že na ten rohlík nic nemáme).
 
Musím vám říct, že vůbec nemám rád velké psy, štěkají moc nahlas a vždycky se leknu. Jednou jsem se k jednomu takovému většímu toulavému psovi přiblížil zezadu a hryznul jsem ho, pak jsem se utíkal honem schovat za Báru a představte si, že běžel za mnou a Bára se mu i se mnou musela schovat do samoobsluhy, a pak mi ještě nadávala, že mě tam příště nechá, ať mě sežere a bude mít pokoj, prodavačky taky zrovna nebyly nadšené, že na okně jim stojí velký chlupatý pes a nás chtěly vyhnat ven, nakonec to dobře dopadlo a pes rozumně odešel:o) Ale stejně to byla legrace.
 
To jsem byl ale ještě malé štěňátko, teď jsem velký a moc chytrý pes (říká panička).
 

Tak doufám že jste se zasmáli a přečtete si i další příběhy
 
Reníček:o) (Za pomoci Báry se mi podařilo tento příběh napsat)

[Akt. známka: 2,19] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Barbora Kamasová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
692  (692 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
441  (441 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
407  (407 hl.)
Odčervuji nepravidelně
404  (404 hl.)
Neřeším to
393  (393 hl.)

Celkem hlasovalo: 2337


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie