Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
31 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Všude samý kavalír

Vydáno dne 30. 09. 2005 (2844 přečtení)

Jmenuji se Komtesa Ze zámku Lešná, ale doma mi říkají něžně Tesinka. Vzhledem k tomu, že jsem kavalíří řady rozšířila teprve před necelým rokem, nemám ještě mezi vámi dostatek kamarádů na různé lumpárny a skopičiny a moje panička je na tom stejně. Rozhodly jsme se tedy proto, že s tím něco uděláme.

Reklama


Srdečně si tímto dovolujeme pozvat všechny majitele a obdivovatele „neustále se vrtících ocásků“ na společnou akci „Všude samý kavalír“. Plánujeme bezva pochod přírodou v okolí Prahy (např. Prokopské údolí, Posázavská stezka apod.) s občerstvovací zastávkou v nějaké předem objednané restauraci.
 
Zatím se jedná pouze o předběžný průzkum a poté bude podle zájmu upřesněn datum (pravděpodobně některá sobota nebo neděle v září/říjnu), trasa a místo srazu. Nebojte se, budeme respektovat termíny výstav.Veškeré informace dají naši dvojnožci také na klubové stránky. Aby však mohl být opravdu všude samý kavalír, moc rádi bychom, aby se vás přihlásilo co nejvíc. Pokud má někdo, jako například já, doma nekonfliktního psího kamaráda jiného plemene, je i ten samozřejmě vřele vítán.
 

Podrobnosti k plánované akci

Kdy: neděle 16. října 2005
 

Kam: Praha 5 – Řeporyje
 

Čas srazu: 10.00 – 10.15 hod.
 

Místo srazu: Řeporyjské náměstí (před kostelem)
 

Trasa: Řeporyje -Prokopské a Dalejské údolí – Hlubočepy - Řeporyje
 

Doprava:
 
autem: Řeporyje se nacházejí v západní části Prahy nedaleko nájezdu na plzeňskou dálnici nebo lze přijet po Jižní spojce a sjet přes Barandovský most. Bližší navigace dle mapy Prahy nebo telefonicky (viz níže). Auta lze zaparkovat přímo na náměstí podél obchodů nebo v přilehlé ulici Na tržiši.
 
MHD: Metrem trasy „B“ do zastávky Nové Butovice nebo Luka a odtud jedou tyto autobusy:
 
z Nových Butovic: bus č. 256 v 9.13 hod.
 
z Luk: bus č. 249 v 9.26 hod, bus č. 230 v 9.46 hod, bus č. 352 v 10.06 hod.
 
Vždy je nutno vystoupit ve stanici „Řeporyjské náměstí“. V každém případě vyčkáme příjezdu autobusu č.352 a kdyby vám i tento ujel, zavolejte na níže uvedené číslo mobilního telefonu.
 

Podrobnosti: Projdeme po málo frekventované komunikaci Řeporyjemi, dále přes pole dolu do údolí až do Hlubočep, kde se cca ve 13.00 hod. naobědváme v již zamluvené restauraci. Ohledně rezervace míst je nutné nahlásit mi nejlépe telefonicky počet osob a to v týdnu od 3. do 12. října , jinak je jídlo bez záruky.. Po obědě vyrazíme zpátky do Řeporyj. Kdyby někdo už nemohl, je možné se od restaurace dopravit autobusem ke stanici metra Anděl . Trasa jedním směrem je přibližně 7 km. Během cesty půjdeme několikrát kolem potoka a proto zásoby vody stačí jen minimální.
 
Co s sebou:Hlavně kavalíra a dobrou náladu!
 
Pokud máte doma kromě kavalíra ještě i jiného nekonfliktního psa, samozřejmě i ten je vítán!
 
Důležité: Bude-li extrémně a nepřetržitě pršet, naše procházka se bohužel ruší! V případě pochybností možno ještě ráno telefonicky ověřit !
 


Všichni prima páníčci, kteří by měli o tuto akci zájem, se mohou ozvat do 5.září 2005 mojí „alfa vlčici“ Michaele Weidnerové na tato telefonní čísla: 603 358 711, 257 960 680 nebo na e.mail: iormino.grande@seznam.cz.
 

Už se na vás moc a moc těšíme a doufáme, že se vše vydaří.
 

Na shledání se těší
 

Vaše Tesinka
 
 
 

[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Michaela WEIDNEROVÁ | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie