Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
53 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Psí drby I.

Vydáno dne 31. 01. 2005 (2619 přečtení)

Tak opět po čase převážně vážného psaní o pejscích zveřejňuji něco z lehčích témat. Tímto článkem zahajuji sérii psích drbů převážně nalezených na našem milovaném internetu. Dnes jsem prolustroval server www.Bleskove.cz a našel pár zaručených psích drbů. A na co se můžete těšit? Třeba na aportování granátů nebo novou psí zmrzlinu.

Reklama


Německý řidič si bude velmi dobře pamatovat, že před jízdou musí použít bezpečnostní pás. U Kemptenu v německých Alpách totiž dostal pokutu, že bezpečnostní pás neužil jeho pes. Zdůvodnění policistů: Cokoliv těžkého v autě musí být připoutáno, aby při prudkém brzdění nevyletělo dopředu. Malí psi patří na zem, velcí se musejí připoutat nebo jet v zavazadlovém prostoru.

Červenec 2002 byl tragickým měsícem pro jednu městskou čtvrť ukrajinského Lugansku, když přišla o zástupce starosty. Opilý člen městského zastupitelstva se byl večer projít se svými dvěma psy, když potkal náruživého studenta policejní akademie. Ten mu vyčinil, že psi volně pobíhají a jsou bez košíku. Oba se za velkého křiku pohádali. Frekventant policejní školy už považoval věc za skončenou a chystal se k odchodu, když představitel města vytáhl z kapsy ruční granát, odjistil a hodil ho kadetovi pod nohy. Do osudu ale nečekaně zasáhl místostarostův pes, který se po granátu vrhnul a donesl ho páníčkovi zpět.

Uzavřeni v automobilu museli zůstat čtyři lidé, kteří chtěli vystoupit v Praze 5. Důvodem jejich uvěznění byl štěkající pes. Při jakémkoliv pokusu pasažérů z auta vylézt varovně vrčel. Přivolaní strážníci zavolali do trojského útulku pro opuštěná zvířata, aby některý z jeho zaměstnanců psa, podobného pitbulteriérovi, odchytil. Mezitím však přišel svého zaběhnutého psa do útulku hledat jeho majitel a dozvěděl se, kde se jeho zvíře nachází. Než si jej odvedl, stačil pes ještě přeskočit plot a vyděsit obyvatele okolních domů.

V Rusku je možné všechno, říkává se. Zapravdu tomu dává list Komsomolskaja pravda, podle kterého tam prý objevili mluvícího psa. Jula, dvouletý staffordshireský teriér, umí říci jméno svého páníčka a požádat o jídlo. Jeho majitel Vladimir Ljubajev listu svěřil, že fenka začala před rokem oslovovat jeho manželku "Mami". "Říkává 'mami', když má prázdný žaludek a moje žena je po ruce, nebo „Mami začala Jula říkat, když jí byl rok - čert ví, co svede, až bude starší. Dokonce i děti mají problémy s vyslovením 'er', ale Jula to umí. A to je ještě malá." Nedůvěřiví novináři, vyslaní do vísky Kušnarenkovo v Baškortostánu, potvrdili, že to skutečně vypadá, že psík mluví.

I belgičtí psi budou mít letos zvláštní možnost okusit něco nového pokud jim jejich dvounozí přátelé koupí psí zmrzlinu. Má tvar kosti, prodává se zatím jen s vanilkovou příchutí, jmenuje de Dog'Ice a stojí 3,99 eura. Novinka vyhrála podle tisku nedávnou soutěž inovátorů a vynálezců nazvanou Start Academy. Byla vyzkušena na spoustě psů, malých i velkých, chlupatých i holých, starých i mladých a prý se po ní můžou doslova uslintat. Je vyrobena ze sóji, s příměsí zvláštní látky, jež usnadňuje průchod. Vzhledem k tomu, že každá druhá belgická domácnost vlastní nějaké zvířátko a že v naprosté většině případů to je pes, má vanilková kost dost šancí na úspěch. Její vynálezci čekají, až něco vydělají, a pak se pustí do dalších příchutí, třeba masové nebo jitrnicové.

Související články:
Perličky z internetu (30.08.2006)

[Akt. známka: 1,50] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Peter KONČULA | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 10.12.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
685  (685 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
432  (432 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
399  (399 hl.)
Odčervuji nepravidelně
395  (395 hl.)
Neřeším to
381  (381 hl.)

Celkem hlasovalo: 2292


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie